Connect with us

Український погляд

Український погляд

«Це уже є фактично злочин»: Турчинов заявив, що підписання документу зі згадкою «ЛНР» і «ДНР» порушує закон про деокупацію

Політика

«Це уже є фактично злочин»: Турчинов заявив, що підписання документу зі згадкою «ЛНР» і «ДНР» порушує закон про деокупацію

Підписання документу з так званими «Л/ДНР» є злочином проти безпеки України

Про це заявив екссекретар РНБО Олександр Турчинов в ефірі програми «Червона лінія з Сергієм Висоцьким».

«Розпочалося активно анонсоване перемир’я. Через годину після цього, ворог продовжує обстрілювати наші позиції. Нащо забороняти відповідати? Пам’ятаєте реакцію Пескова: «А до чого тут Росія? Нехай ведуть перемовини з «Л\ДНР»». Росія цими угодами так званими, все одно починає втягувати українське керівництво в прямі стосунки з їхніми маріонетками, з якими спілкуватись взагалі не варто», — заявив Турчинов.

Він вважає, що треба повернутись до закону про деокупацію, де вони записані як військові окупаційні адміністрації РФ.

«З ким ви хочете вести переговори? Це є проблема, це є катастрофа, коли Росія нахабною цинічною грою приведе їх до спілкування саме з тими, з ким нема сенсу про щось говорити. Вони просто виконавці команд Генштабу РФ», — сказав екссекретар РНБО.

За його словами, перемир’я — дійсно вперше підписаний Україною документ, де є посилання на якісь військові формування «ЛДНР».

«Я хочу знову повернутись до закону «Про деокупацію», там нема «ЛДНР», є окупація російськими військами. Як ви порушуєте закон, підписуючи такі безумні речі. Це уже є фактично злочин. Злочин проти безпеки власної країни. Тоді виходьте з ануляцією закону», — підсумував Турчинов.

Джерело: Еспресо.TV

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top