Connect with us

Український погляд

Український погляд

Борис Філатов про призначення Кравчука в ТКГ: «людина зрадила і продала всіх і вся»

Політика

Борис Філатов про призначення Кравчука в ТКГ: «людина зрадила і продала всіх і вся»

Мер Дніпра Борис Філатов розкритикував першого українського президента Леоніда Кравчука та присвятив йому різкий пост на своїй сторінці в соціальній мережі. Напередодні Кравчук був призначений представником України в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Його пост підтримали великою кількістю лайків, коментарів і репостів.

Філатов, даючи характеристику Кравчуку, вжив епітети «маразматик, пристосуванець, комуністичний функціонер». За його словами, саме за правління першого президента українська держава втратила все хороше, що країна мала за Радянського Союзу і не змогла придбати найважливіших елементів незалежної держави.

На думку Філатова, Кравчук часто змінював політичну орієнтацію і переміщався між партіями і політсилами, в тому числі і за гроші.

«Нічого святого.

Леонід Макарович Кравчук.

Зеро і порожнеча, яка залишить чисту сторінку в підручнику історії», — прокоментував мер Дніпра призначення першого президента країни на главу української делегації в ТКГ.

Джерело: Діалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top