Блогер: в уряді знайшли вихід з кризи — готується підняття тарифів на електроенергію

Популярний український блогер Карл Волох пише на своїй сторінці в Facebook, якщо державне «Центроенерго» буде дорого купувати російське вугілля в олігарха Коломойського або електроенергію у олігарха Ахметова, а потім дешево продавати це електрику тому ж Коломойському, то в компанії виникне касовий розрив. І, щоб його подолати, уряд знайде найлогічніше рішення: підвищити тарифи для населення. Це рішення давно обговорюють в уряді, але тягнуть до останнього.

Блогер пише, іншими словами, коли в усьому світі ціна на електроенергію падає, в Україні вона буде зростати. Так уряд вирішив виходити з кризи. На думку Карла Волоха, це дуже навіть справедливо, принаймні, по відношенню до 73 відсотків населення, який в 2019-му році зробили неоднозначний вибір.

Карл Волох підкреслює, на догоду олігархам доводиться ще, між іншим, знищити «Енергоатом» його найдешевшим струмом, але це вже зовсім дрібниця. Про це наші «патріотичні» ЗМІ не повідомлятимуть.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist