Балух попередив українців: «Зеленський веде Медведчука до влади»

Колишній політв’язень, активіст Володимир Балух в інтерв’ю «Українській правді» висловив особисту думку, що, якщо уважно поспостерігати за тим, яку політику веде влада Зеленського, то мимоволі складається враження, що люди, які займають важливі пости на Банковій, просто роблять все, щоб роз’єднати народ, повернути Україну до якогось нейтрального статусу.

За словами Балуха, є відчуття, що влада Зеленського має всі ознаки окупаційної влади. Саме окупаційної, яка прийшла урвати своє лише на деякий час.

Мета влади одна — створити напругу у суспільстві, ввести в оману найбільш проукраїнську його частину, а потім мимоволі привести до управління країною умовного Медведчука.

Активіст зазначив, не настільки важливо, якою буде прізвище людини, яка прийде після Зеленського — Медведчук або інша.

Головне, що це буде представник «Опозиційною платформи — За життя!». Якщо проаналізувати всі дії Банкової і на цьому тлі зростання рейтингу проросійських сил, то пазл складається, стає зрозумілий задум.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist