Connect with us

Український погляд

Український погляд

Арахамія припустив, що главою НБУ може стати депутат від «Слуги народу»

Політика

Арахамія припустив, що главою НБУ може стати депутат від «Слуги народу»

Одним із претендентів на посаду голови Національного банку України є народний депутат із фракції «Слуга народу»

Про це заявив керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія після засідання Ради 14 липня, передає «Укрінформ«.

На уточнююче запитання хто саме може стати новим головою Нацбанку, Арахамія не відповів. Втім, на його думку, у разі ухвалення рішення про призначення нардепа від «Слуги народу» на цю посаду, колеги по фракції підтримають таке рашення.

«Це може бути народний депутат… Якщо це буде, наприклад, депутат нашої фракції, то думаю, що обговорення зайве, й усі підтримають, як завжди», — сказав Арахамія журналістам «Інтерфаксу».

Керівник фракції додав, що на засіданні «Слуги народу» 13 липня, де був присутній президент Володимир Зеленський, не обговорювали кандидатів на посаду голови НБУ. Зі слів Арахамії, для того, щоб визначитися, потрібно більше часу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top