Connect with us

Український погляд

Аналітик: у Зеленського назрівають дуже великі проблеми з нашими американськими партнерами, яких він назвав ідіотами

Політика

Аналітик: у Зеленського назрівають дуже великі проблеми з нашими американськими партнерами, яких він назвав ідіотами

Популярний український блогер і політичний аналітик Павло Нусс пише у себе в Facebook, на тлі сміховинного заяви «слуг народу» про те, що вони мають намір «попросити» Зеленського балотуватися на другий термін, він упустив ще одну, до речі не менш важливу новину про те, що Олександр Дубинський, який потрапив під санкції США і був нібито виключений з фракції «Слуга народу», увійшов в новий керівний орган партії — в так званий «Національна рада громад».

Павло Нусс зазначає, іншими словами, вчора в своєму грізному зверненні Зеленський нібито підтримав санкції США проти свого бізнес-партнера Коломойського, а сьогодні не без відома Зеленського «маріонетку» Коломойського, такого ж подсанкціонного Дубинського підвищують по партійній лінії.

«Розумієте абсурд, люди? Так у Зеленського назрівають ні без цього дуже великі проблеми з нашими американськими партнерами, яких він, Зеленський, практично, своїми діями назвав ідіотами », — написав Нусс.

Він додає, на Заході чудово розуміють, що Зеленський не планував і не планує робити якісь суттєві кроки щодо реального усунення Коломойського і його лобі від впливу на державну владу і економіку. Можливо розрахунок на те, що Володимир Путін на ручки візьме і захистить від «Піндос»? Якщо так, тоді схема зрозуміла.

Click to comment

Блоги

To Top