Компанія, яка продала «Лігу сміху» у Росію, може потрапити під санкції

Автор: | 22.01.2021

Шведська компанія “Eccho Rights”, яка продала франшизу шоу “Ліга сміху” російському телеканалу СТС, може потрапити під санкції за порушення міжнародного законодавства.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт Тарас Чорновіл.

“Що стосується участі команд з окупованих територій – це абсолютно злочинна діяльність. І будь-яка організація, яка надає площадку для відповідних, фактично підсанкційних структур, будь-яка організація має підпадати під відповідну відповідальність. Тому шведська компанія, через яку прокручують свої гроші представники Володимира Зеленського зараз раптом не хочуть коментувати цієї справи – адже вона може підпасти під відповідальність”, – зазначив Чорновіл.

За його словами, саме шведська компанія, яка продала франшизу, яка використовуватиметься для антиукраїнської діяльності може підпасти під санкції за порушення міжнародного і санкційного законодавства.

Експерт також не виключив, що “Eccho Rights” може бути просто однією з підставних фірм Володимира Зеленського, яка просто зареєстрована у Швеції.

Раніше у “Студії “Квартал 95” не підтвердили і не спростували продаж російському каналу “СТС” франшизи на зйомки “Ліги сміху”, зазначивши, що дистриб’юцією їхніх продуктів займається шведська компанія “Eccho Rights”.