Конституційний суд відшив узурпатора Зеленського та запропонував почитати Конституцію

Автор: | 07.01.2021

Судді Конституційного суду порадили президенту почитати Конституцію. На сьогоднішньому засіданні судді КСУ приняли заяву, суть якої така — президент не має права знімати з посади суддю КСУ. Голову КСУ Тупицького — й поготів. А якщо президент знімає — це неправомірне втручання в роботу судової влади.

До того, на сайті КСУ вивісили науковий висновок Науково-консультативної ради КСУ на 15 аркушів. Суть висновку та сама: «ПреЗЕдент, читай конституцію! Це корисно».

Просто зрозумійте глибину глибин. Всі ці дні Тупицого пресували, аби він сам подав у відставку за гору медяників і повну й цілковиту амністію. Суддів КС шантажували минулими гріхами і облещували майбутніми посадами для них і дітей їхніх.

Вчора представник ВР (читайте — служок) в КСУ Ольга Совгіря заявила що КСУ не має повноважень розглядати конституційність будь-яких актів з власної ініціативи — натяк був більш ніж промовивстий.

Але, судді КСУ зібралися і «листа запорожців заленому султану» — написали. При чому у настільки юридично вивірених формулюваннях, що не прикапаєшся. А у КСУ в артиві ще Єаропейський суд з прав людини, позов до якого ризикує си-и-и-ильно зіпсувати ЗЕкоманді стосунки з Заходом і особливо — з МВФ.

Шкода — нема в ОПУ людей обізнаних на історії. А то мали б пояснити ЗЕкоманді. Аби ставати узурпатором, треба бути або Бонапартом, або Салазаром. А коли в узурпатори лізе комік — виходить лише сміх. Крізь сльози.

Печера Дракона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *