Який з кактусів ти б подарувала: Вибери варіант, а ми розповімо, наскільки в тебе «колючий» характер

Уяви, що тебе запросив на день народження чоловік, якого ти терпіти не можеш. І відмовитися не можна. З’явитися без подарунка– теж. І він не дуже любить кактуси: так що саме це ти і вирішила дарувати. Вибери найбільш для себе негарний – щоб ось прямо все правильно зрозуміли, а ми розкажемо про твої риси характеру.

Який з кактусів ти б подарувала?

Кактус 1

Ти як цілий сад кактусів і зграя їжачків в обороні! Не завжди, звичайно, але дуже вже часто. Тому що тобі принципово важливо завжди і в усьому бути головною. Якщо комусь вистачить нахабства з тобою не погодитися або – о, боже! – посперечатися, ти тут же приймаєш бойову позицію і починаєш атакувати.

Кактус 2

Ну, ти не те щоб колюча, але м’якою та пухнастою тебе назвати теж язик не повернеться. Душевність точно не твій коник, тому що ти прагматик до мозку кісток і в усьому шукаєш особисту вигоду. Так, навіть у спілкуванні з друзями. Деяких таке ставлення, уяви собі, може засмучувати.

Кактус 3

Колюча? Ти ?! Ха! Так ні крапельки! Хоча, чесно кажучи, в цьому і проблема. Ти настільки райдужна і товариська, що колючими часом стають ті, кому доводиться вислуховувати твій нескінченний потік думок. Щоб раптово голки співрозмовника тебе не поранили, просто роби іноді паузи. І стеж за реакцією – раптом людині теж є що сказати?

Кактус 4

Взагалі ти, звичайно, просто мила людина, з якою приємно мати справу. Тому що не любиш (та й не вмієш, здається) грузиться і морочитися. Ти до всього ставишся легко. Але ось у чому фокус: іноді ти буваєш настільки легковажною, що сама не помічаєш, як когось боляче кольнула. Загалом, це круто, що ти вмієш підлаштовуватися під будь-яку ситуацію, але іноді варто бути трішки серйозніше.

Кактус 5

Здивувалася? Воно і зрозуміло, ти ж ніби нікого особливо не намагаєшся підколоти або спеціально образити. У тебе особливий тип колючості – як у їжачка, який закотився під подушку сплячої людини. Всьому виною твоя неприборкана допитливість. Тобі хочеться знати приблизно все, тому ти частенько лізеш куди не просили. І ось ті, які просили, можуть відчувати себе злегка зачепленими. Коротше, не забувай про особисті кордони людей, ок?

Кактус 6

Ти правдолюб і правдоруб! Ти не визнаєш фальші і віддаєш перевагу називати речі своїми іменами. Причому імена ти примудряєшся підбирати максимально жорсткі і, так, колючі. Але ж навіть дуже чесну думку можна висловити м’якше – і зовсім, між іншим, без фальші, яку ти так не любиш.