Матимуть успіх тільки обдумані і рішучі дії: Астрологи оприлюднили любовний гороскоп на 2021 рік

У більшості знаків не буде істотних змін на особистому фронті. Хоча в цілому 2021 рік сприятливий для весілля і народження дітей. Матимуть успіх будь-обдумані і рішучі дії.

Овен

В кінці зими відносини між закоханими можуть загостритися. Доведеться шукати компроміс. Весна поверне в відносини гармонію і спокій. Рік буде сприятливим для спільних подорожей.

Телець

Всю зиму представникам знаку доведеться з’ясовувати стосунки. Все налагодиться тільки до початку весни. Якщо приймете правильне рішення, життя заграє новими фарбами. Шлюби, укладені в цьому році, будуть найміцнішими.

Близнюки

Рік обіцяє багато любові, справжньої і щирої. Самотні представники знаку зустрінуть людину, яка полюбить їх всією душею. В життя прийде пристрасть і любов. Завдяки змінам в особистому житті збільшиться працездатність, всі перешкоди будуть подолані з часом.

Рак

Зміни в особистому житті почнуться вже на початку року. До весни вдасться знайти вихід з тривалої депресії, викликаної кризою у відносинах. Пора розвіятися і скинути емоційний вантаж. З середини року життя увійде в звичну колію. Сприймайте те, що трапилося як досвід.

Лев

Початок весни буде складним. Через пару місяців пил уляжеться і знайдеться компроміс. Ближче до літа буде спокуса скороминущої інтрижки. Вирішувати вам, але випадковий зв’язок надасть руйнівний вплив на відносини. Початок осені – найсприятливіший час для укладення шлюбів.

Діва

Весь рік доведеться з’ясовувати стосунки з коханим. Велика загроза, що союз розпадеться. Проявіть мудрість і розсудливість – вдасться зберегти шлюб. Восени почуття спалахнуть з новою силою. Для сімейних представників знаку настане другий медовий місяць.

Терези

Переломною буде середина року – або відносини налагодяться і пристрасть спалахне знову, або союз розпадеться. Результат сприятливий в будь-якому із сценаріїв.

Скорпіон

У плані любовних відносин рік буде стабільним і спокійним. Аж до листопада серйозних змін не очікується. Починаючи з останнього місяця осені життя запалився яскравими фарбами. Нове знайомство буквально зведе вас з розуму. Кінець року – час, сприятливий для шлюбу або заручин.

Стрілець

Пора залишити депресію і смуток. Нові почуття виведуть вас із замкнутого кола. Якщо зможете взяти себе в руки – досягнете успіху у всіх життєвих сферах, не тільки в любові. Доленосна зустріч відбудеться в кінці весни.

Козоріг

Змін в особистому житті слід чекати влітку. Людям, які давно зустрічаються, пора закріпити свої відносини на офіційному рівні. Самотні чоловіки і жінки знайдуть свою «другу половинку». Хороша новина для людей, які перебувають у шлюбі – сім’ю чекає поповнення.

Водолій

Рік буде суперечливим і складним. Доведеться налагоджувати зіпсовані відносини, шукати компроміс. Дипломатичним Водоліям вдасться згладити гострі кути. Ближче до літа всі труднощі будуть позаду, в відносини повернеться пристрасть і повага. Але не наробіть нових помилок – виправити їх буде вже неможливо.

Риби

Не всі місяці будуть однаково вдалими, але до кінця року ви досягнете успіху в усіх життєвих сферах. Взимку змін не чекайте – все буде йти своєю чергою. Навесні в стосунки повернеться легкість і невимушеність. Попереду романтичні побачення і прогулянки під місяцем.