11 суперздібностей, за які ви повинні бути вдячні

Не всі люди можуть по достоїнству оцінити деякі свої здібності. Є чимало речей, які легко даються одним, але здаються майже неможливими для інших. Можливо, у вас є якісь надздібності, про які ви навіть не підозрюєте.

1. Здатність засипати в літаку. Якщо ви можете це зробити, то вас можна назвати щасливчиком.

2. Можливість читати книгу, сидячи на задньому сидінні машини, і при цьому добре себе почувати. Більшість людей в такій ситуації будуть відчувати нудоту.

3. Запам’ятовування імен. Не всі з цим справляються, однак ця здатність дуже важлива – так ви показуєте людині свою зацікавленість і з більшою ймовірністю зможете зацікавити до себе оточуючих.

4. Здатність легко запам’ятовувати номера телефонів. А не плутати цифри через 2 секунди після почутого.

5. Написання віршів, романів, оповідань, музики. Не кожна людина вміє перетворювати свої думки в слова або щось більше.

6. Здатність виступати перед публікою. Якщо ви можете вийти до натовпу глядачів і не втратити дар мови, у вас вже є одна суперздатність.

7. Викладання. Якщо ви вчитель, то ви – герой сучасного світу, здатний піклуватися про чужих дітей, віддаючи цьому чимало сил і часу. Це дивовижно. А люди, які навчають дітей перші кілька років в школі, взагалі не зрівняються ні з ким. На таке здатна лише залізна людина.

8. Виховання. Бути батьками – теж одна з суперздатність.

9. Допомога людям. Якщо ви витрачаєте час і сили, щоб приносити користь оточуючим, це дорогого коштує.

10. Здатність бути безнадійним романтиком. Дарувати любов – краще, що може бути в людині. Деякі з нас забувають, що любов – єдине, що дійсно має значення.

11. Здатність висловлювати і відстоювати свою думку. Якщо ви не відступаєте, навіть якщо розумієте, що не всім це до вподоби, в вас є внутрішній стержень. Ви вмієте йти до кінця і домагатися бажаного.