Якщо жінка перестає з тобою сперечатися, значить ти не вартуєш її нервів

Жінки не беруть і не вірять в посереднє кохання – це те, про що багато чоловіків забувають або що не усвідомлюють.

Жінки ніколи не приховують і не пригнічують свої почуття, тому що знають, що це ні до чого доброго не приведе. Ті емоції залишаться і нікуди не підуть.

Ось чому жінки завжди чесні у своїх емоціях і озвучують їх, тоді як більшість чоловіків виявляють їх через свої вчинки – принаймні, так роблять справжні чоловіки.

Може ти думаєш, що твоя дівчина постійно скаржиться, знаходить привід посваритися, але ти не бачиш головного. Ти не помічаєш, як багато емоцій і почуттів вона тобі відкриває, коли про щось сперечається.

Так що наступного разу, коли вона розсердиться на тебе, зрозумій, що це означає, що ти їй важливий. І коли вона ревнує – це тому що вона боїться втратити тебе.

Жінка не почне сварку з тим, хто їй байдужий. І питання про те, де ти був і що робив, вона задає, тому що боїться гіршого, тому що любить тебе.

Може для вас, чоловіків, це складно зрозуміти, але треба знати правду.

Якщо ти бачиш, що твоя жінка плаче ночами через те, що ти сказав чи зробив, знай: вона впустила тебе в своє серце і тепер ти повинен дбати про нього.

Але от якщо твоя жінка мовчить, тоді час потурбуватися.

Час турбуватися, коли ти помічаєш, що твоя жінка перестала з тобою сваритися. Тому що це означає, що ти більше не вартуєш її сил і нервів.

Час турбуватися, коли вона перестає писати тобі повідомлення і відповідати на твої. Коли вона залишається байдужою до того, що ти говориш або робиш, хоча зазвичай це б зачепило її почуття.

Якщо вона перестає з тобою сперечатися, значить їй більше нема за що боротися. Ти зробив їй боляче своїм ставленням до неї і вона більше не хоче боротися за такого чоловіка.

Мовчання жінки набагато небезпечніше, ніж її гнів і емоції.

Якщо вона мовчить, значить вона вже наполовину пішла від тебе, пішла від тебе серцем.