Якщо хочете бути по-справжньому щасливими, перестаньте віддавати енергію недостойним

Спілкування – це обмін енергією, і коли ви розповідаєте комусь історію з життя, ділитеся власним досвідом чи переживаннями, то розумійте, що саме в цей момент ви віддаєте слухачу частину себе, і робите це добровільно. Тому варто з обережністю обирати власне оточення і завжди думати, що і кому ви зараз розповідаєте. Інколи ми ділимося фактами про себе і вважаємо цей процес взагалі не шкідливим, однак все насправді не так.

Ви просто віддаєте частинку свого світла, сяйва, і нічого не отримаєте у відповідь. Злі люди послаблюють нас тим, що вони не хочуть ділитися внутрішнім теплом, добротою, адже вони звикли, що потрібно лише отримувати. Внаслідок спілкування з такими особистостями ми ослаблюємо себе.

Щастя – це зовсім не величезний натовп навколо, щоб не було страшно і самотньо. Щастя – це коли поруч правильні, свої люди.

Наше життя – це повна чаша, тому не існує такої людини, яка б не зіткнулася з “енергетичними вампірами”.  Інколи співрозмовник навіть не робить нічого поганого, однак змушує нас відчувати дискомфорт, хочеться просто втекти від нього якнайдалі. І це не дивно, адже саме в такі моменти вас позбавляють сил, внутрішньої енергії, наснаги. При цьому варто не забувати про те, що нам шкодити можуть не лише знайомі чи колеги на роботі, а й дійсно близькі люди. Зазвичай, це найкращі друзі або ж  члени сім’ї. І ми тривалий час навіть не підозрюємо, чим викликаний занепад сил і важкість на душі.

Такі люди довгий час можуть приховувати своє справжнє обличчя, однак рано чи пізно з них спаде маска, і ви побачите їхнє справжнє обличчя.

Саме тому варто аналізувати те, як з нами поводяться інші. Якщо хтось згадує про наше існування лише за якоїсь потреби – це точно не та людина, з якою можна побудувати якісні стосунки. Також не підпускайте до себе тих, спілкування з якими вас пригнічує… Не дозволяйте людям заважати вашому особистісному росту. ви не повинні дозволяти людям, які заважають рости і тягнуть назад, перебувати поруч з вами.

Ви відповідаєте за своє життя і можете вибирати, кому в ньому бути, а кому – вхід заборонено. При цьому ви не повинні аргументувати кожен свій вчинок.

Навчіться давати відсіч тим, хто вас ображає, не терпіть зверхнього ставлення, тоді вас й почнуть цінити значно більше. Не звикайте до тих обставин, які вам не подобаються чи пригнічують. Всі ми заслуговуємо на те, щоб отримувати задоволення від життя, і ніхто не вправі цього змінити.