Як привернути увагу людей, не сказавши ні слова? 4 способи!

Ваше серце завмирає, коли ви бачите певну людину в натовпі? Ви з глузду з’їхали, думаючи про цю людину регулярно кожен день? З тих пір, як ви помітили свою любов, ви знали, що це та людина, яку ви так довго чекали. Ви набралися сміливості підійти до нього і поговорити з ним.

Тепер ви двоє друзі. Але, звичайно, це не може зупинити вас рухатися далі. Ти хочеш, щоб ця людина закохався в тебе, щоб ви двоє могли почати зустрічатися. Отже, ви в такому положенні, коли вам цікаво, що робити, щоб змусити закохатися в вас?

Ви можете цього не усвідомлювати, але мова тіласправляє велике враження на вашого співрозмовника. Є правила, яким ви повинні слідувати, для того щоб привернути увагу протилежної статі, і це правильне використання мови свого тіла.

Ми розповімо вам, що саме потрібно робити, щоб найкращим чином використовувати мову вашого тіла. Ось як ви можете по-справжньому поліпшити свою ситуацію, та залучити увагу вашого співрозмовника.

Як привернути увагу людей, не сказавши ні слова:

1. Подивіться на цю людину.

Якщо ви проводите час з цією людиною або якщо ви десь зіткнулися разом, і ви, в кінцевому підсумку сідаєте випити кави та розмовляєте, переконайтеся, що ви спілкуєтеся з людиною віч-на-віч. По-перше, якщо ви продовжуєте крутити шию на всі боки, поки ця людина знаходиться прямо перед вами, ви будете виглядати супер-зухвалим. Це відштовхує. По-друге, якщо ви подивитеся на вашого співрозмовника, це означає, що ви дуже зацікавлені. Ви слухаєте. Ви звертаєте увагу на все що ця людина говорить. Також, коли ви закінчили говорити, продовжуйте дивитися в обличчя співрозмовника, тому що на підсвідомому рівні це буде говорити про вашу привабливість, інтерес і вашу присутність.

2. Тримайте гарну поставу.

Звісно, ніхто не просить вас марширувати, як солдат, але НЕ залишайте ваше тіло повністю розслабленим, не ходіть ніяково, не сутультесь, і переконайтеся, що вас не вважатимуть надто розслабленим. Жінок явно заводить, коли чоловік здається сильним, пильним і впевненим у собі. Стійте прямо і дивіться впевнено. Так ви зможете більш сильно зацікавити в собі іншу людину.

3. Встановіть зоровий контакт.

Повірте, зоровий контакт має дуже велику силу. Просто подивися в очі людині, яка вас зацікавив. Зоровий контакт – це фантастичний, інтимний спосіб спілкування з усіма хто вам подобається. Це робить зв’язок сильнішим. Але не захоплюйтеся і знайте, коли потрібно зупинитися. Зробіть так, щоб це виглядало як можна простіше.

4. Посмішка.

Приємно виглядати і вести себе як мачо, але, дорогі чоловіки, не перестарайтеся. Жінки одержимі чоловіками, які не скупляться на посмішки. Ви будете випромінювати дуже доброзичливі, відкриті і відверті флюїди, якщо знаєте, коли потрібно посміхатися. Знайте, коли потрібно вести себе грайливо. Скористайтеся шансом і смійтеся разом із співрозмовником, як ніби ви щиро щасливі, що він або вона поруч з вами. Серце цієї людини в той же час розтане. Але не змушуйте себе посміхатися через силу. Робіть це якомога більш природно. Якщо ви фальшиво посміхнетеся, то людина зрозуміє це, тому що багато людей дуже уважні до дрібниць.