Тест, який визначить ваш реальний емоційний стан

Сьогодні існує чимало методик, які використовують досвідчені рекрутери і менеджери для визначення типу особистості своїх співробітників і налагодження ефективних комунікативних зв’язків. Ще кілька десятиліть тому вони були складні і трудомісткі, проте дозволяли добре розібратися в характері людини.

Ми пропонуємо вам вибрати одне печиво. Зверніть увагу: дивіться на ілюстрацію не довше 10 секунд. Після цього можна переходити до інтерпретації результатів.

1. Кругле і коричневе

Коло зазвичай вибирають товариські і миролюбні люди. Вони із задоволенням беруть участь у вирішенні особистісних конфліктів інших і готові на все, аби зробити кожного в оточенні щасливим. Також вони часто переступають межу між громадськими та приватними інтересами, хоча і роблять це не зі зла. Коричневий колір показує позитивне сприйняття людиною власного фізичного стану. Тобто вибрав це печиво людина цілком добре себе почуває і не відволікається на проблеми зі здоров’ям.

2. Трикутне і жовте

Асоціюють себе з трикутником люди діяльні, впевнені в своїх можливостях і сильні. Це – лідери від природи, готові піти на все заради задоволення своїх амбіцій. Нерідко вони люблять владу і йдуть на поводу у свого честолюбства. Їх відрізняє нетерплячість і швидка реакція.

Жовтий колір видає такі риси характеру, як спонтанність, активність, ексцентричність, спрага дії.

3. Квадратне червоне

Вибирають квадрат люди, які відрізняються завзятістю, організованістю і працездатністю. Вони пунктуальні, охайні і практичні, володіють неабияким терпінням і схильністю до аналітичного мислення. Їх ефективність завжди на висоті, при цьому вони не створюють зайвого ажіотажу навколо своєї діяльності.

Червоний колір свідчить про помірну агресивність, рішучість, здатність приймати рішення і нести за них відповідальність.

4. Зелене в формі зигзага

Печиво у формі зигзага може бути ознакою нестійкості мислення і схильності часто міняти точку зору. У цьому контексті у людини нестабільний настрій і відносини з оточенням. Вона вважає за краще керуватися раптовими осяяннями, а не логічними висновками.

Зелений колір також говорить про емоційну еластичності людини. Вона в міру наполеглива, поважає себе, любить і вміє контролювати різні процеси, однак при цьому більш схильна до ролі веденого, а не ведучого.

5. Прямокутне і жовте

Вибирають прямокутник люди, які переживають особистісну кризу. Як правило, в такому стані вони перебувають недовго і незабаром визначають для себе одну з уже описаних більш стійких поведінкових моделей.

Жовтий колір в такій комбінації свідчить також про деяку імпульсивність і поспішність в прийнятті рішень, активної життєвої позиції і схвильованості.

При проходженні тесту варто пам’ятати про те, що вибір того чи іншого кольору диктує поточний стан і настрій людини. Тобто вже через кілька днів ця комбінація методик може показати інший результат.