Дізнайтеся, який колір приверне для вас багатство та успіх

У кожної людини є свій щасливий колір, який можна використовувати як талісман. Щоб дізнатися його, вам потрібно всього лише зробити найпростіші нумерологічні розрахунки за датою народження. Завдяки нумерології ви можете не тільки дізнатися свою долю, а й змінити її. Ця стаття вкаже вам вірний шлях до успіху і багатства. Який колір для вас приверне багатство і успіх.

Дізнайтеся, який колір для вас приверне багатство і успіх:

Нумерологічний розрахунки

У кожного з нас є своє число долі. Щоб його розрахувати, потрібно скласти всі цифри, складові дати народження. Наприклад, ви народилися 02.11.1990. 0 + 2 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 23. Тепер, як і в будь-яких інших нумерологічних розрахунках, складаємо цифри ще раз: 2 + 3 = 5. П’ять – число долі для вас. Буває так, що виходить при сумі число 37, 38 або будь-яке інше, при додаванні складових цифр якого виходить 10, 11 або більше. Тоді ви ще раз складаєте цифри до тих пір, поки не вийде число з діапазону від 1 до 9.

Але це ще не все. Якщо у вас в дні і місяці народження є хоча б три повторювані цифри, то це особливий випадок. Зі зрозумілих причин три рази може повторитися тільки одиниця або двійка. Якщо є три одиниці, то ваше число долі – це четверта цифра з дня і місяця. Наприклад: 15.11.1977 – в 15.11 є три одиниці і п’ятірка, отже, ваше число долі – 5. Якщо буде 10.11, то ваше число долі дорівнює останньому числу року. У випадку з, наприклад, 10.11.1970, знову виходить нуль. Коли вдруге виходить нуль, значить, потрібно взяти наступне число, тобто 7.

Коли є три двійки в даті народження, то у вас відразу два кольори-талісмана, що залучають удачу і багатство. Перший визначається числом долі, яке розраховується так само, як і в випадку з трьома одиницями. Друге виходить додатком двійки до першого.

Бувають випадки, коли у людини в даті все одиниці в дні і місяці. Це величезна рідкість. У вас три щасливих кольори: білий, синій і червоний. Білий потрібен для того, щоб зберігати в вас спокій. Червоний потрібен, щоб допомагати долати перешкоди, а синій – для зв’язку з іншими людьми і стимуляції мозкової активності.

Одиниця

Якщо у вас вийшло число 1, то ваш колір – червоний. У вас є прагнення до егоїзму і бажання вирішувати проблеми самотужки. Ви рідко просите кого-небудь про допомогу. Червоний колір і його відтінки допоможуть вам весь час перебувати в амбітному стані. Червоний мотивує до дій і не дозволяє опускати руки навіть у найважчих ситуаціях. Це ваш щасливий талісман. Фінансові перемоги таким людям, як ви, даються тільки в разі максимальної віддачі.

Двійка

Якщо у вас вийшло число 2, це говорить про те, що ваш колір, що залучає удачу, – жовтий. Він заповнить діри в спілкуванні з людьми. У вас проблеми з комунікацією, зі створенням нових зв’язків. Також цей колір володіє деякою здатністю до підвищення життєвого тонусу. Ви зможете менше втомлюватися і більше часу проводити за роботою. Вам буде частіше вдаватися знаходити щось приємне в низці справ і проблем. Будь-які проблеми ви будете бачити інакше, використовуючи це в своїх інтересах. Жовтий зробить вас більш світлими і яскравими. Ви зможете знайти свою любов або дружбу швидше. Одягайте жовті речі на важливі збори, якщо є така можливість. Не обов’язково повністю одягатися в жовтий – буде досить якогось маленького аксесуара.

Трійка

Ті, хто має число долі, що дорівнює 3, часто звертають увагу на дрібні деталі, випускаючи з виду загальну картину. Дуже багато з вас захоплюються народними прикметами і знаками долі. Звичайно, це має свою частку необхідності, але у вас іноді це переходить усі межі. Ви наповнюєте сумнівами з приводу, тому ваш щасливий колір – чорний. Це колір мудрості, який пробуджує в людях бажання використовувати життєвий досвід, а не почуття. Фахівці з біоенергетики кажуть, що вам потрібно носити чорний якомога частіше, щоб бути зосередженішим. Фінансова удача полягає в тому, що чорний допоможе вам витрачати гроші з розумом.

Четвірка

Якщо ви народилися під заступництвом четвірки, ви, швидше за все, погано справляєтеся з емоціями. Тримати себе в руках вам допоможе блакитний колір. Не завжди виходить носити такий одяг, але завжди можна зробити таку заставку на телефоні. Вам не потрібно багато блакитного кольору, щоб заспокоїтися вчасно. Досить просто побачити його десь. Він магічним чином знизить прагнення до імпульсивних вчинків. Блакитний колір дозволить вам витрачати менше сил даремно, легше зосереджуватися на чому небудь.

П’ятірка

Число 5 є показником того, що ви не вмієте сидіти на місці. Ви хочете яскравих емоцій і рідко замислюєтеся про здоров’я. Через це ваш життєвий ритм може бути неправильним, ви можете не висипатися. Вас постійно переслідують невеликі проблеми із самопочуттям. Саме тому ваш щасливі колір – зелений. Цей колір допомагає організму швидше справлятися з проблемами. Він нормалізує сон і дає додатковий заряд енергії. Зелений може запалити в вас іскру, додавши краплю позитиву в низку сірих днів. Цей колір принесе вам удачу.

Шістка

Це число долі означає, що кращим кольором для вас є білий. Ваше життя наповнене переживаннями і різними думками, від яких стає не по собі. Вам потрібна внутрішня свобода, але без білого кольору поруч з вами її не досягнути. Намагайтеся якомога частіше оточувати себе білими речами. Це допоможе зосередитися і на роботі, і на любові, і на фінансах. Удача буде завжди з вами, тому що ви перестанете думати про те, про що не варто.

Сімка

Цифра 7 – це високе і духовне число долі. Якщо у вас вийшла сімка, то вам потрібно своєчасне повернення зі світу мрій та ілюзій в світ реальний. Інтелектуальна діяльність вашого мозку часто знижена через те, що ви не можете вибрати шлях, яким треба йти. Синій колір підвищить інтуїцію і допоможе скоротити час прийняття рішень. Ваша рішучість підвищиться, причому без шкоди для кінцевого результату. Багато фахівців стверджують, що ваш щасливий колір навіть трохи ближче до фіолетового, ніж до синього.

Вісімка

Цифра вісім – символ того, що ви завжди думаєте надто лінійно. Щоб натхнення допомагало вам знаходити нестандартні шляхи вирішення проблем, постарайтеся використовувати в створенні образу помаранчевий колір. Його повинно бути якомога більше у вашому житті. Якщо його не буде поруч, можете подумки уявити його собі. У цьому кольорі є частка червоного, який пробуджує бажання діяти, так що ви зможете отримати все найнеобхідніше. Ваше фінансове становище поліпшиться.

Дев’ятка

Удачу вам принесе чорний колір, тому що ви завжди перебуваєте на перетині двох і більше доріг. Ваше світосприйняття часто невірно з точністю до навпаки. Це може бути небезпечно для бізнесу і роботи. Це не означає, що потрібно бігти в магазин і міняти всі речі на чорні, перефарбовувати автомобіль і робити заново ремонт будинку. Досить мати хоча б щось одне чорне. Цей колір магічним чином змусить вас бачити все так, як потрібно, без прикрас і страху.

Щасливий колір не обов’язково потрібно носити в якості одягу. Можна використовувати його при виборі аксесуарів, можна купити автомобіль такого кольору або пофарбувати в такий відтінок будинок, стіни. Можна поставити на робочий стіл персонального комп’ютера заставку з переважанням щасливого кольору. Словом, застосування щасливих кольорів не обмежене нічим. Можна використовувати колір удачі в якості інструменту кольоротерапії.

Тепер ви знаєте, який колір для вас приверне багатство і успіх.