Виберіть кристал та отримаєте цінну пораду

Виберіть один з кристалів, щоб отримати пораду. Ви здивуєтеся, наскільки корисною вона буде для вас.

Кристал 1

Прислухайтеся до свого інстинкту і дозвольте собі відпочити, не відчуваючи провини – ви це заслужили. Ви створите нові контакти, які будуть корисні в майбутньому, будете відкриті в соціальній сфері. Відійдіть від сумнівів і живіть повним життям.

Кристал 2

Ви будете щасливі робити те, що вважаєте корисним. Ви використовуєте всю свою енергію, тому вам потрібно знати, коли зробити перерву і позбутися від стресу. Висловлюйте свою думку ясно і голосно, не замислюючись. Використовуйте безтурботну обстановку і повністю віддавайте себе.

Кристал 3

Усередині вас панує відчуття свободи і спокою. Уникайте прийняття сьогодні важливих рішень.

Ви залучите оточуючих, які будуть шукати ради, відкриваючи себе в області любові і показуючи свої почуття без прихованих послань. Ви розумієте, що довге планування тільки заважає вам рухатися вперед.

Кристал 4

Прагніть до досягнення високих цілей. Боріться за свої права і не дозволяйте нікому розтоптати вас. Життя, здається, не має недоліків.

Час викладатися на повну. Ви залишитеся задоволені часом, проведеним з другом, якому потрібна підтримка і допомога.

Кристал 5

Позбудетеся від повсякденних турбот і візьміть короткий відпочинок. Ви фізично виснажені, відновіть свої сили взявши невелику перерву для перезарядки. Ідіть до своїх цілей і не думайте про наслідки, тому що удача буде іти з вами.

Потреба в незалежності не йде рука об руку з особистим життям. Дайте собі час, але не приймайте радикальних заходів.