Ось, хто справжня господиня в оселі. Який знак Зодіаку найбільш господарський?

Мій дім моя фортеця. Однак не кожен з нас любить докладати зусиль для благоустрою свого житла. Астрологи розробили гороскоп, який розповість нам, як знаки зодіаку ставляться до свого дому і люблять наводити в ньому лад.

Овен
Овни – великі власники. Це стосується не тільки особистісних відносин, а й побуту. Вони намагаються нікого не підпускати до свого дому. Це тільки їх територія. Через це і виникають гори брудного посуду, немиті вікна і цілковитий хаос в будинку. Овни і самі не виявляють бажання навести порядок, і не дають це зробити іншим.

Телець
Тельці ще ті господарники. Вони обожнюють облаштовувати своє житло, тому не шкодують фінанси на цю справу. Представники цього зодіаку намагаються підтримувати чистоту і порядок у своєму домі. Заради затишку і комфорту Телець готовий йти на будь-які жертви.

Близнюки
Близнюки люблять рух. Воно відбувається і в їхніх помешканнях. Вони постійно щось пересувають і міняють місцями. Особливого бардаку в їхньому будинку немає, так як вони люблять перебувати подалі від будинку і рідко там бувають. А також вони завжди за собою прибирають. Тому необхідності в постійних генеральних прибираннях – немає.

Рак
Раки обожнюють свій будинок. Для них це місце, де можна відпочити і забути про проблеми. Тому свій будинок вони оберігають як жива істота. Що стосується порядку, то Рак не готовий витрачати свій час на наведення чистоти. Якщо це зробить хтось інший, він буде не проти.

Лев
Леви люблять свій будинок. Вони із задоволенням про нього піклуються, але частіше виступають в ролі організатора, ніж виконавця. Леви знають, як зробити так, щоб домочадці постійно стежили за порядком. Люди, що народилися під цим знаком зодіаку люблять приймати гостей в своєму будинку. Ще більше вони люблять чути, коли хвалять його будинок.

Діва
У своєму будинку Діви виступають в ролі диктатора. Це її імперія. Тому все повинно бути так, як йому до вподоби. У кожної речі повинне є своє місце і по-іншому ніяк. Якщо ви не хочете грати за її правилами, ви не уживеться.

Терези
Ці особистості до ведення домашнього господарства ставляться спокійно. Якщо потрібно вони можуть навести порядок, якщо немає – спокійно проживуть і в бардаку. Вони ніколи не чіпляються до своєї половини з приводу порядку. Тому Терези будуть не проти, якщо всі господарські справи візьме на себе хтось інший. Йому байдуже в цих питаннях бути лідером.

Скорпіон
Скорпіони не надають великого значення своїм житлово-матеріальним благам. Вони з задоволенням витратять гроші не себе, ніж на благоустрій будинку. Скорпіон може добре одягатися, їсти в дорогих ресторанах і жити в будинку без ремонту. Для нього побутова сторона життя не стоїть на першому місці.

Стрілець
Стрільці не люблять довго возитися з побутовими проблемами. Навіщо робити прибирання до блиску, якщо потім знову буде бардак? Якщо є на чому спати і на чому сидіти – це вже добре. А сміття можна і переступити, адже воно нікому не заважає. З такою людиною дуже важко будувати побут, якщо ви любите порядок.

Козоріг
Козороги проявляють особливу делікатність в плані облаштування свого житла. У їхньому будинку завжди чисто і комфортно. Гостей Козероги запрошують дуже рідко, тому що не хочуть ділити свій будинок ні з ким іншим.

Водолій
Житло Водолія більше нагадує стоянку, ніж житлове приміщення. Тут панує хаос і бардак. Трапляються періоди, коли Водолій намагається навести порядок в домі, але його ентузіазм швидко закінчується. Виправити ситуацію може тільки господарська друга половина.

Риби
Риби люблять свій будинок і вкладають багато зусиль у його облаштування. У будинку завжди панує чистота і порядок. У свій будинок Риби запрошують тільки обраних, так як вони не хочуть пускати чужих в свою «внутрішньо-сімейну зону».