7 речей, які справжні жінки ніколи не роблять

Всі жінки унікальні та прекрасні. Але є справжні леді, які  завжди в центрі уваги. На них хочуть бути схожі всі молоді дівчата, від них не можуть відірвати погляд чоловіки. І ось що відрізняє їх від решти:

1. Справжня жінка ніколи не буде говорити негативно.

Про себе або про інших. Я вірю в силу слів, які ти говориш і якими думаєш. Тому намагаюся завжди говорити позитивно або взагалі не говорити. Наприклад, якщо я набрала кілька кілограмів, то жартую про це, а не принижую себе. Я не хочу ні про кого пліткувати або ображати когось. Це неприродно для мене і мені не подобається, коли так роблять інші.

2. Справжня жінка не прикидається, що у неї все ідеально.

Потрібно бути справжньою. Просто тому що ти не говориш негативно і не скаржишся, не означає, що у тебе немає проблем і розчарувань. Я можу поділитися своїми труднощами. Але не буду вдаватися в подробиці, тому що жінка, яка цінує себе, ще цінує свою приватність. Вона зберігає свої відносини в таємниці. Я просто можу поділитися своїм минулим болем, але не дозволю йому визначити мою сутність.

3. Справжня жінка ніколи не порівнює.

Порівняння – це злодій радості. В епоху соцмереж цей злодій виходить на новий рівень, особливо для жінок. Стандарти краси, успіху і як ми повинні жити стали нереалістичними і недосяжними. Ми всі стаємо їх жертвою. Мені довелося навчитися бути розсудливою в тому, що я дозволяю собі бачити і відчувати. І чим більше я фокусувалася на тому, щоб зробити себе кращою, тим менше мене хвилювало, що роблять інші. Коли ти по-справжньому любиш себе, ти дивишся тільки на своє життя і свою мету, не порівнюючи її з іншими.

4. Справжня жінка не йде за натовпом.

Найвпливовіші жінки самі прокладають свій шлях. Вони можуть розуміти всіх на глибокому рівні, але ось їх не кожен може зрозуміти, тому що вони все роблять по-іншому. Я кинула офісну роботу, щоб реалізувати свою пристрасть і стала письменницею, духовною наставницею і створила свій бренд по саморозвитку. Якщо я на якомусь заході, який виснажує мене енергетично, я йду, не вибачаючись. Якщо хтось погано зі мною поводиться, я говорю про це або просто обривають контакти. Я завжди йду під власний ритм, і це відбивається на моїй впевненості.

5. Справжня жінка не залишається там, де її не цінують.

Ви можете собі уявити жінку, яка знає свою силу і залишається в стосунках, де її принижують? Де не цінують те, що вона робить? Це може бути любов, дружба, робота. Ні, тому що справжня сильна жінка ніколи не робить те, що не відповідає її цінностям. Вона ніколи не залишається там, де зраджують, знецінюють, де несправедливість і насильство, в тому числі емоційні.

6. Справжня жінка завжди дбає про себе.

Раніше я відтягувала момент походу на манікюр або покупку бажаного сукні. Я їла кожен день фастфуд і не тренувалася. Я не медитувала, ні в що не вірила, особливо в себе. Я почала вести здоровий спосіб життя, дозволяючи іноді собі розслабитися без почуття провини. Я знайшла той вид тренувань, який мені подобається: йога, танці, кікбоксинг. Я приймаю ванну з піною, доглядаю за шкірою вранці і ввечері, і у мене завжди хороший манікюр. Я балую себе новими сукнями і масажем. Будучи інтровертом, я виділяю багато часу для себе, для перезарядки, я обмежую себе від зайвих людей, щоб захистити свою енергію. І чим більше я дбаю про своє тіло і розум, тим більше люблю і ціную себе.

7. Справжня жінка не закриває своє світло.

В цьому я була раніше винна. Я вважала себе «занадто» у всьому, думала, що я зачеплю когось своїм «світлом», тому опускалася до їх рівня. Але в міру зростання любові до себе я почала дозволяти своєму світлу сяяти. І ти спробуй!