5 тривожних знаків у відносинах, які не варто ігнорувати (а можливо навіть варто піти)

Легко говорити про свої табу, коли ти не в стосунках. Але коли ти закохуєшся, то забуваєш про все, що говорила до того. Ти переконуєш себе, що повинна боротися за любов, що потрібно йти на поступки та жертви.

Але скільки ти готова терпіти, перш ніж зрозумієш, що у ваших стосунках немає майбутнього? Коли правильний час піти і врятувати себе від того, щоб не знижувати свої стандарти заради того, хто тебе не заслуговує?

Якщо ти бачиш в своїх відносинах такі тривожні ознаки, то краще їх закінчити.

1. Дивні відносини з колишніми.

Одна справа – залишитися в хороших відносинах і друзями, а інша справа, коли ти бачиш, що твій чоловік переходить цю межу зі своєю колишньою. Якщо ти не раз йому говорила, що тебе зачіпають його постійні зустрічі з колишньою, їх часте спілкування (при цьому якщо він навіть вас не знайомить), тоді краще розлучитися. Тому що здається, що вона важливіше йому, ніж ти і твої почуття.

Якщо він проводить з колишньої більше часу, ніж з тобою, тоді щось не так. Якщо він готовий нехтувати тобою заради неї, тоді тобі нічого не заважає піти.

2. Він навмисно змушує тебе ревнувати.

Може ти не з ревнивих і не хочеш брати участь в цих брудних іграх, але помічаєш, що він робить це спеціально. Він хоче, щоб ти боролася за нього і доводила йому своє кохання? Він хоче, щоб ти була досить хороша для нього, але люблячий партнер не буде себе так вести.

Якщо ти помічаєш, що він порівнює тебе з іншими дівчатами або говорить, щоб ти виглядала інакше, у тебе один варіант – піти від нього. Така поведінка показує його незрілість, він не гідний твого часу і енергії. Він явно не впевнений в собі і хоче, щоб ти відчувала себе так само.

3. Він принижує тебе.

Він постійно змушує тебе відчувати себе винною? Ти говориш все не так, він говорить, що ти неправа, що ти перебільшуєш або нічого не розумієш?

Якщо це відбувається постійно, значить він намагається щоб ти почувала себе винною, хоча ти не винна. Він хоче, щоб все було тільки так, як він сказав.

Якщо він маніпулятор, ти нічого не зміниш. Він завжди буде знаходити виправдання і звинувачувати тебе.

4. Він погано з тобою поводиться.

Він може бути добрим і люблячим, поки не отримає те, що хоче. А потім він стає токсичним маніпулятором, а може навіть і дозволяє насильство. І ти розумієш, що він так поводиться з усіма. Повір, він не зміниться – час тобі піти.

5. Він егоїст.

Йому важливі твої потреби чи він їх ігнорує? Ти у нього на першому місці чи у нього інші пріоритети?

Якщо він ніколи не цікавиться, як у тебе справи, якщо не цінує, що ти робиш для нього і не говорить про це, значить він думає тільки про себе.