Гороскоп жіночого щастя: коли народжуються ідеальні чоловіки

Паспорт вашого чоловіка може розповісти про нього набагато більше, ніж прийнято вважати. Адже там є найважливіше: дата народження. Знаючи її, можна зрозуміти, наскільки ваш обранець близький до ідеалу.

Кожна жінка мріє зустріти ідеального чоловіка, який захистить від усіх негараздів, буде піклуватися і згортати гори. Безумовно, у всіх різні поняття про справжнього героя. Хтось любить жорстких і діяльних, які будуть доводити свою любов вчинками. Хтось потребує тихого жіночого щастя, коли чоловік бере на себе всі проблеми і забезпечує сім’ю. Хтось, в свою чергу, мріє про щедрого красення, який буде потурати будь-яким примхам.

Сьогодні ми розповімо, чоловіки яких знаків Зодіаку чудово підійдуть для створення стосунків.

Чоловіки, у яких Сонце в вогненних знаках, вродливі, мужні, брутальні, активні. Вони – прекрасні батьки і сім’янини, палкі і пристрасні з жінками. Тут говоримо про Лева, Овна, Стрільця.

Стрільці, за своєю суттю є незалежними і енергійними. Люблять бути лідерами, досягати мети і приваблюють до себе. Чим, власне кажучи, і залучають оточуючих.

Леви бувають зарозумілими, але в той же час добрими і щедрими. Завжди пишаються своєю жінкою. Доглядають, дарують подарунки і проявляють батьківську турботу. Важливим є ще той факт, що вони дуже вірні.

Овни можуть проявляти імпульсивність, незважаючи на шляхетність. Вони завжди налаштовані оптимістично, вміють жити сьогоднішнім днем, як ніхто інший.

Тельці, хоч і є представниками стихії Землі, теж надійні чоловіки. Спокійні, розважливі, націлені на матеріальний достаток. Жінка завжди може фінансово покластися на чоловіка такого знака Зодіаку.

Ідеальні чоловіки цих знаків Зодіаку народилися в наступні роки:

  • 1971 – рік Золотого (Металевого) Кабана
  • 1976 – рік Вогняного Дракона
  • 1978 – рік Земляного Коня
  • 1983 – рік Водяного Кабана
  • 1988 – рік Земляного Дракона
  • 1990 – рік Золотого (Сталевого) Коня
  • 1995 – рік Дерев’яного Кабана
  • 2000 – рік Золотого (Металевого) Дракона