Connect with us

Український погляд

Єрмак виділив 50 млн гривень на боротьбу з Петром Порошенком

Без рубрики

Єрмак виділив 50 млн гривень на боротьбу з Петром Порошенком

27 акаунтів? Не так ми собі уявляли славетну ботоферму Порошенка, якої боялись його опоненти в України і вороги в Кремлі.

Насправді міф про «ботоферму» прихильники п’ятого президент знищили самі, коли увесь минулий рік збирались на багатотисячні мітинги проти політичних переслідувань лідера опозиції.

Просто політтехнологам і радникам президента «ботофермою Порошенка» простіше пояснювати Зеленському усю ту «народну любов» під кожним постом на офіційних сторінках гаранта.

Не скажуть же вони, що то реальні люди пишуть реальними руцями унікальний набір побажань простому хлопцю Вові за усі його факапи на посаді. Так же можна поранити чутливу натуру актора.

❗️За нашою інформацією, ОП виділила головному політтехнологу Банкової Михайлу Подоляку близько 50 млн грн на боротьбу за соціальні мережі. За ці гроші мають не лише пригодовувати лояльних арестовичів зі шнайдерами, а й валити сторінки опонентів.

Лише 27 видалених акаунтів, де були реальні люди, а не боти, менше сотні видалених порохоботських пабліків і сторінок свідчать, що гроші Подоляк освоює не зовсім за призначенням.

Ну прямо як з антиковідним фондом було!

Зелені Чоловічки

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top