Connect with us

Український погляд

«Європейська солідарність» відправила «Слугу народу» у нокаут та наздогнала її у рейтингу

Без рубрики

«Європейська солідарність» відправила «Слугу народу» у нокаут та наздогнала її у рейтингу

Згідно з агрегованим рейтингом партій на місцевих виборах, партія «Європейська Солідарність» зростає і майже зрівнялась з партією «Слуга народу», яка стрімко втрачає електоральну підтримку.

Як свідчить дослідження Соціологічної групи «Рейтинг» – партія чинного президента Володимира Зеленського за підсумками місцевої кампанії має агрегований результат 14,5%, тоді як «ЄС» – 13,7%.

Порівняно з виборами до Верховної Ради в 2019 році, «СН» зменшила свою підтримку утричі (з 43,16%), а підтримка «ЄС» у свою чергу зросла більш ніж на половину (з 8,1%).

Третє місце за агрегованим рейтингом посідає «Опозиційна платформа – За життя» з результатом у 12,5%. Після першої трійки із відчутним відставанням йде «За майбутнє» із 8,6%, «Батьківщина» приземлилася на п’ятому місці з результатом 8,5%.

Відсотки були розраховані від загальної кількості голосів виборців, які підтримали згадані політичні партії.

«Наш край» загалом підтримали 3,9%, ВО «Свобода» – 3,3%, Радикальну партію Ляшка – 2,4%, партію «Сила і честь» – 2,4%, «УДАР Віталія Кличка» – 2%, партію «Пропозиція» – 2,2%, «Голос» – 1,7%, «Партію Шарія» – 1,4%, «Перемогу Пальчевського» – 0,8%.

Агрегований рейтинг партій на місцевих виборах – це сума результатів партій на виборах в обласні ради, у Києві – в міську раду, в Донецькій та Луганській областях – у районні ради.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top