Connect with us

Український погляд

Шустер пожалівся, що Порошенко зруйнував йому життя

Без рубрики

Шустер пожалівся, що Порошенко зруйнував йому життя

Телеведучий і журналіст Савік Шустер заявив в ефірі програми “БАЦМАН” головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман, що за влади п’ятого президента України, нинішнього нардепа від “Європейської солідарності” Петра Порошенка, почувався “абсолютно приниженим”.

Про це зайшла мова, коли телеведучий коментував півтора року перебування на посаді президента Володимира Зеленського.

“Я не почуваюся приниженим. Якщо за минулої влади, з Порошенком, я почувався абсолютно приниженим, тому що податкова, тому що кримінальні справи, тому що ось це ось все, не дай боже, сказати одне слово, яке не сподобається – і в тебе відразу три комісії якісь, і з податкової… Ось це – приниження. Цього приниження, звичайно ж, немає зараз”, – сказав Шустер.

Порошенко зруйнував чотири роки мого життя до бісової матері! Але він же людина, яка вірує. Настане справедливість.

За його словами, Порошенко в його житті “зіграв дуже негативну роль”.

“Коли я говорю, що я не об’єктивний, – саме через це. Тому що реально він зруйнував програму, зруйнував бізнес, вигнав практично з країни, зіпсував здоров’я, якщо вже піти далі і далі… Це людина, яка справді моєму життю завдала величезну кількість шкоди”, – заявив Шустер.

25 квітня 2016 року Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл Шустера на роботу в Україні, оскільки той нібито не повідомив, що у 2015 році проти нього було відкрито кримінальне провадження. Це рішення оскаржили і врешті скасували після розгляду в кількох інстанціях.

Савік Шустер заявляв, що до його переслідування може бути причетний Порошенко, який на той момент був президентом.

Крім того, у квітні 2016 року Державна фіскальна служба (ДФС) України повідомила, що розслідує кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків щодо посадових осіб ТОВ “Савік Шустер Студія” та самого Шустера. У вересні 2017-го гендиректор телеканалу 3S.tv Павло Єлізаров заявляв, що суд визнав перевірку ДФС незаконною.

28 лютого 2017 року телеканал 3S.tv припинив трансляції.

У вересні 2019-го, коли президентом уже став Зеленський, Шустер відновив випуск ток-шоу на українському телебаченні.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top