Connect with us

Український погляд

Чиновники Генштабу крадуть гроші на похованнях загиблих українських воїнів

Без рубрики

Чиновники Генштабу крадуть гроші на похованнях загиблих українських воїнів

Деякі чиновники управління ЦВС Генштабу ЗСУ заробляють на перевезенні тіл українських військових з Донбасу.

Про це пише у Facebook журналістка Яніна Соколова.

“Минулого тижня один з офіцерів ЗСУ , який нині служить на Донбасі у в/ч надіслав мені документи, згідно яких фоп, зареєстрований на нєкого Ткачука І.І. з місцем реєстрації – гуртожиток, здійснює надання ритуальних послуг за завищеними цінами. Такі послуги надавалися десятки разів одним і тим сами фопом, де для прикладу перевезення тіла військового з Донбасу до дому у три рази перевищувало реальну вартість”, – написала вона.

За словами командира військової частини, працює це так: їм телефонують з вищого командування Генштабу і пропонують укласти договір на ритуальні послуги саме з цим ФОП.

“У ході перевірки нами з Александр Ильиных у Соромно документів і додаткових питань, офіцером ЗСУ було названо прізвище полковника Бондаря, що є представником управління ЦВС Генштабу Збройних Сил”, – пише журналістка.

Сам полковник Бондар відмовився коментувати, чи знає про схему і пана Ткачука з його ФОП.

Крім того, журналісти з’ясували, що “Бондар, ймовірно, теж причетний до дерибану коштів через тендери для свого сімейного бізнесу”.

“Ми з’ясували, що теща Бондаря – Алла Марш, також має фоп та часто виграє тендери щодо постачання в структурі ЗСУ. Сам Бондар задекларував 2 ділянки у Києво-Святошинському районі за останні два роки. А дружина, київський прокурор стала власницею Рендж Ровер“, – пише Соколова.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top