Connect with us

Український погляд

У Єрмака похвалилися, що Україна перемогла «Газпром» у трибуналі завдяки Зеленському

Без рубрики

У Єрмака похвалилися, що Україна перемогла «Газпром» у трибуналі завдяки Зеленському

28 Лютого 2018 року Стокгольмський арбітражний суд задовольнив вимоги «Нафтогаз України» Про компенсацію Газпромом виплатити Україні 4,63 мільярдів доларів, а в грудні 2019 НАК «Нафтогаз України» підтвердив отримання від ВАТ «Газпром» 2,918 млрд дол. компенсація.

Ну ось два дні тому депутат «служка» Олександр Трухін в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» згадує «зусилля Президента і його команди», які дозволили виграти у російського «Газпрому» в Стокгольмському арбітражі.

При цьому він точно не згадав імені Президента, завдяки директивам якого та ефективній політико-правовій стратегії Україні вдалося виграти у «Газпрому» мільярди доларів

Але прес-служба ОПУ » виправила помилку» і дописала нардепу те, чого він не говорив, що перемогу над «Газпромом» здобув саме … Володимир Зеленський.

І це не просто присвоєння Зеленським успіхів Порошенка і досягнень України під час президентської каденції Петра Порошенка. Це-той самий елемент пропаганди, з підошвою якої Зелена влада спотворює реальність і нівелює український геополітичний успіх при Порошенку.

І так у всіх сферах. По суті, у Зеленського немає жодного досягнення, з яким він міг би вийти до свого недалекого виборця зі звітом, але є міцний і всеосяжний запас успіху Президента Порошенка, який вони просто і нахабно привласнюють і виставляють себе (і Україну, відповідно) посміховиськом в очах всієї світової спільноти.

Павло Нусс

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top