У Єрмака зізналися, як розкрадали мільярди з фонду COVID-19

Ексрадник глави Офісу президента Андрія Єрмака Ігор Уманський заявив про масштабні махінації під час будівництва доріг в Україні. За його словами, тендерну процедуру змінили так, що новим критеріям відповідають шість «обраних» компаній. Вони отримали з бюджету 36 млрд грн. Саме стільки витратили на дороги з Фонду боротьби із Covid-19.

Про це Уманський заявив на своїй сторінці в Facebook.

Варто відзначити, що виділення коштів на дороги з фонду на боротьбу з коронавірусом обговорюється вже кілька місяців. Водночас Уманський зробив про це заяву тільки після свого звільнення з Офісу президента.

За його словами, за останні два роки бюджет «на дороги» виріс у 3 рази. Наступного року він перевищить бюджет Міноборони, і може зрівнятися з бюджетом на всю медичну систему.

«З початку «Великого будівництва» почалися зміни у вимогах до тендерної документації. За дивним «збігом обставин» новим вимогам відповідає тільки шість компаній – улюбленці «долі», або «картель, як їх називають колеги», – написав політик.

У сумі зазначені шість компаній, за словами Уманського, отримали 36 млрд грн (стільки ж на дороги перевели з Covid-фонду). Частину роботи вони передали підрядникам із дисконтом в 30-40%.

«Дурнів» не так багато. МВФ вимагає аудит як Ковідного Фонду, так і Укравтодору. Уряду його робити страшно. Країна наближається до економічного армагедону. Свідомо?!» – написав Уманський.

Повідомлення Уманського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *