Connect with us

Український погляд

У партіі Порошенка є докази держзради Андрія Єрмака

Без рубрики

У партіі Порошенка є докази держзради Андрія Єрмака

«Європейська Солідарність» має неспростовні докази, що Офіс президента зірвав спецоперацію щодо «вагнерівців», у зв’язку з цим, фракція вимагає створити Тимчасову слідчу комісію.

Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв, трансл’цію вів «Прямий».

«На сайті Верховної Ради зареєстрована петиція від родин загиблих військових з вимогою розібратися, а що ж сталося з убивцями їхніх рідних і близьких, з тими, хто заходив у 14-15 році в Україну і вбивав українських захисників, і одними із тих вбивць були бойовики так званої ЧВК «Вагнера», яких в Білорусі депортували в Росію. І як писали ЗМІ, це була спецоперація українських спецслужб, яка була зірвана кимось із Офісу президента України», — сказав політик.

Він наголосив Європейська Солідарність має неспростовні докази, щодо того, що це була насправді спецоперація українських спецслужб.

«І навіщо було брехати? Очевидні речі спростовувати? Це ще сильніше посилює підозру в тому, що щось хочуть приховати, і мало того, ми знаємо, що зараз знищуються докази цієї операції. Зраджена пам’ять воїнів України, зраджені ті, хто вимагав всі роки справедливості, тому що вбивці сьогодні залишаються непокараними. Суттєво ускладнено тепер притягнення до відповідальності вбивць, в тому числі і на міжнародних майданчиках», — зазначив Ар’єв.

Він заявив, що нинішня влада робить все, щоб вбивць відпускати, у зв’язку з цим, «Європейська Солідарність» вимагає негайно створити ТСК, щоб військові і родинизагиблих дізналися правду.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top