У Зеленського сподіваються, що Україна стане «розвинутою» як Росія та Білорусь

На те, щоб зрівнятися за рівнем ВВП з Польщею, Україні потрібно як мінімум 40 років. «Наздогнати» Францію не вийде і за життя нинішніх дітей.

Про це в інтерв’ю виданню «Гордон» заявив нардеп СН, голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, інформує Цензор.НЕТ.

«Щоб наздогнати Польщу за рівнем ВВП на душу населення, нам мінімум 40 років треба. (…) До чого я говорю? Немає простих рішень. Треба дивитися правді в очі: зробити з України Францію не вийде навіть за життя наших дітей. Для нас надзавдання – наздогнати Білорусь чи Росію, у якій – на хвилиночку! – ВВП утричі більший, ніж у нас. Нещодавно вийшов звіт МВФ про доходи населення у світі. Він підтверджує це», – сказав Гетманцев.

Голова парламентського комітету наголосив, що «Південній Кореї знадобилося 40 років, щоб перетворитися з країни – експортера водоростей на країну – експортера високоточної техніки».

«Нам, до речі, знадобилося 30 років, щоб пройти шлях у зворотному напрямку… Економічний розвиток – дуже довга, копітка, щоденна праця. Комплексна праця, де треба, зокрема, і закони впроваджувати, і помилки виправляти, і ще раз упроваджувати вже виправлені закони. Це стосується всіх сфер, зокрема податкової, правоохоронної та судової. Ми не можемо сьогодні робити спочатку одне, а потім інше. Ми мусимо працювати в усіх напрямах разом. Тоді буде результат», – пояснив Гетманцев.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *