Connect with us

Український погляд

У Зеленського паніка через створення ТСК по держзраді

Без рубрики

У Зеленського паніка через створення ТСК по держзраді

Вчора відбулось закрите засідання комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, де виступив командир спецпідрозділу ГУР. Саме він був безпосереднім керівником спецоперації із затримки 28 вагнерівців, яку в останній момент зірвали через витік секретної інформації з офісу Зеленського.

Авторитетний полковник Головного управління розвідки надав нардепам неспростовні факти проведення операції із вербування та затримання терористів ПВК Вагнер, які брали участь в війні на Донбасі.

Тобто, народні депутати, в тому числі опозиційні, одержали докази БРЕХНІ Володимира Зеленського та Андрія Єрмака, які з першого ж дня #вагнергейту намагались переконати українців, що ніякої спецоперації не існувало.

Саме тоді вони перекупили блогера Арестовича, який намагався дискредитувати надані журналістами докази та відмазати від відповідальності вище керівництво держави.

Після засідання комітету, опозиційні партії з новою силою будуть вимагати негайного створення ТСК, щоб виявити «крота» в найближчому оточенні президента України. Тож поява відповідної ТСК — питання найближчих кількох тижнів.

Спійманий на брехні Зеленський наразі скаженіє і вимагає від оточення негайно «зам’яти» цю справу. Зараз Єрмак разом з «геніями» комунікації Подоляком і Арестовичем вигадують нову лінію захисту щодо зриву спецоперації.

❗️Один з робочих варіантів – здати когось із присутніх на тій нараді помічників у «випадковому» зливі інформації. А всім нам скажуть, що ОП з першого ж дня шукало «крота» і брехали для дезінформації цього «зрадника». 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Очевидно одне, кого б на Банковій не призначили «винним», уникнути відповідальності за брехню ані Зеленський, ані Єрмак уже не зможе.

Зелені Чоловічки

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top