Connect with us

Український погляд

У Зеленського забрехалися та заявили, що ні копійки не витратили з COVID-фонду на дороги

Без рубрики

У Зеленського забрехалися та заявили, що ні копійки не витратили з COVID-фонду на дороги

Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко заявляє, що виділених для боротьби з COVID-19 бюджетних коштів на будівництво доріг не спрямовували.

«Перше: гроші на дороги — це гроші Дорожнього фонду. Друге — кредитні гроші, коли «Укравтодор» укладає кредитні контракти з міжнародними інституціями. Третє — це гроші, які було виграно в Стокгольмському арбітражі. Так, справді, якусь частину з них було спрямовано до Загального фонду, але ніхто не забирав їх з боротьби з коронавірусом! Це гроші, які планувалися на дороги! «Коронавірусні» гроші планувалися окремо, і частину з них не витрачено досі», — сказав він в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» в п’ятницю.

Він зазначив також, що це сталося з різних причин. «Десь у цьому немає необхідності, десь тендер не провели, десь справді за цими позиціями наразі необхідності їх витрачати немає, Кабінет Міністрів перекидає їх на інші позиції. Ви ж зрозумійте, це бюджетні гроші. Це не так, що ти з однієї кишені взяв, до іншої поклав. Це все одно процес, який займає декілька тижнів», — сказав Тимошенко.

Заступник керівника Офісу президента також зазначив, що 17 листопада Верховна Рада спрямувала додатково 10 млрд грн у Фонд боротьби з коронавірусом для збільшення запасу, щоб «усіх заспокоїти».

«Тобто всі ці інсинуації з приводу того, що гроші відправлено на дороги, а у коронавірусному фонді їх немає — неправда. Гроші і зараз є», — наголосив він.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top