Українцям анонсували введення «диктаторського» надзвичайного стану для «боротьби з COVID»

Для проведення в Україні загальнонаціонального тестування на коронавірус COVID-19 за прикладом Словаччини, необхідно буде ввести надзвичайний стан на всій території.

Про це під час виступу у Верховній Раді 17 листопада заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, для такого тестування Україні довелося б “приймати надзвичайний стан”.

“Якщо ми говоримо про Словаччину, то це країна з населенням орієнтовно 5 млн осіб. Це приблизно Київ і Київська область. Ми детально, дуже детально вивчили цей досвід і дивилися, як відбувалося це тестування з залученням армії, поліції, колосальних людських ресурсів і витрат. Далі відбувалася жорстка ізоляція людей. Тобто там фактично в умовах такого надзвичайного стану відбувалися заходи, для введення яких в Україні також потрібно буде приймати надзвичайний стан. Я не впевнений, що бізнес і люди отримають задоволення від цього”, – підкреслив Шмигаль.

Глава Уряду уточнив, що Україна винесла певні уроки зі словацького тестування. Наприклад, планується збільшити кількість тестувань “в певних групах населення”.

“Ми будемо це робити, для цього закуповуємо близько 8 млн швидких тестів. До 6 млн вже зараз контракти”, – заявив Шмигаль.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *