Торгівля на крові: «Квартал 95» продав росіянам права на зйомку «Ліги сміху»

Російський телеканал СТС купив франшизу на проект Володимира Зеленського. З 25 січня вже навіть стартує кастинг команд — це означає, що угода між президентським «Кварталом» і російським ТБ-каналом підписана.

Очевидно, подібна угода не могла пройти без згоди Зеленського, як головного автора, продюсера та до недавнього часу – власника 16,7% прав на проект. Просто ці та інші корпоративні права, зокрема на «95 квартал» він тимчасово передав своєму близькому другу і раднику – Сергію Шефіру.

Але гроші з продажу росіянам точно одержить на власний рахунок.

Нагадаємо, в 2019 році Зеленський несподівано одержав понад 5 млн грн роялті від своїх проектів – до президенства сума роялті була на рівні 5 тисяч гривень. Як люблять казати на 1+1, за рік він збагатився у 1000 разів.

Майже таку саму гору грошей – 4,6 млн грн роялті Зеленський одержав наприкінці 2020 року для своєї відпустки в Гуті і Буковелі.

Так ось, одним з головних джерел багатомільйонних роялті для Зеленського є якраз… «Ліга сміху». Виходить, тепер президент України Зеленський буде одержувати частину роялті і від країни-агресора

Просто фантастика, що в період російської агресії і інформаційної експансії, в РФ з’явиться ще один проект, де будуть жартувати над українцями, нашими політиками та культурою – все в стилі Кварталу.

Тепер зрозуміло, чому Зеленському так не подобається українізація з українськими квотами та мовою – все важче продавати свої помиї в Росію і до її сателітів, коли українці вже ситі «кварталами» і «сватами», а жодна адекватна країна дивитись це не хоче.

Все чим лякали українців при Порошенку — справджується при Зеленському, але на диво усім байдуже

Зелені Чоловічки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *