Connect with us

Український погляд

Соратником Кравчука у ТКГ став «експерт», який багато брехав та заявляв, що йому байдуже на Україну

Без рубрики

Соратником Кравчука у ТКГ став «експерт», який багато брехав та заявляв, що йому байдуже на Україну

Новопризначений радник і спікер української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович не вважає себе патріотом, повідомляють Патріоти України.

Ще в кінці 2017 року Арестович відверто зізнався про свій світогляд, зазначивши, що «багато брехав» починаючи з весни 2014 року. Він заявляв, що «не перекручував факти, а «не до кінця казав, що насправді думав». «Я не патріот. Причому не тільки України, але й будь-якої національної держави як такої. Я патріот «5-го проєкту», проєкту об’єднаної Землі в дусі Тейяра де Шардена і Вернадського», – писав Арестович.

Він розповідав, що «на питання відновлення історичної пам’яті, справедливості, боротьби, перемог і поразок, становлення націй, мови/мов, закриття історичних ран» дивиться, «як солдат на вошу».

«Саме тому я повертаюся до мови, якою мені зручно говорити. Якщо ви – патріот, я поважаю ваші погляди. Але мені сильно не подобається та версія патріотизму, на якій ми всі дружно поїхали…» – писав він.

Олексій Арестович – відомий український блогер, актор і військовий експерт. Народився в Грузії 3 серпня 1975 року. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ, Міжнародну мовну школу (Великобританія). У минулому – кадровий офіцер ЗСУ, капітан запасу. З 1999 по 2005 роки працював у Головному управлінні розвідки під керівництвом Ігоря Смешка.

Навчався в російській авторській школі глибинної психології «Людина серед людей». Актор театру та кіно. Багатьом відомий за роллю Люсеньки з російського серіалу «Повернення Мухтара». Проводить психологічні семінари й тренінги.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top