Connect with us

Український погляд

«Слуги народу» та спонсор Пальчевського плясали на весіллі пасинка Медведчука

Без рубрики

«Слуги народу» та спонсор Пальчевського плясали на весіллі пасинка Медведчука

Син дружини Віктора Медведчука від першого шлюбу Богдан Марченко відсвяткував весілля. Привітати молодих прийшли соратники по ОПЗЖ Суркіси і Козак, депутат СН Холодов, скандальний забудовник Столар.

Про це йдеться в матеріалі програми «Схеми«.

Урочистість відбулася в столичному ресторані «Маячок». Одним із перших привітати молодих приїхав президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс — партнер дружини Медведчука Оксани Марченко в енергетичних компаніях «Прикарпаттяобленерго» і «Львівобленерго». Незабаром до нього приєднався брат, депутат ОПЗЖ Григорій Суркіс.

 

Суркіси

/

Схеми: корупція в деталях
Суркіси

 

Також на святі був ще один депутат ОПЗЖ, один із найближчих соратників Медведчука Тарас Козак. Він приїхав з цивільною дружиною Наталією Лавренюк, яка є бізнес-партнеркою Оксани Марченко в російській нафтовидобувній компанії.

 

Тарас Козак
Тарас КозакСхеми: корупція в деталях

 

Був на святі і депутат «Слуги народу» Андрій Холодов. Його дружина Катерина Шаховська — кума дружини Медведчука Оксани Марченко.

 

Холодов
ХолодовСхеми: корупція в деталях

 

Також журналісти помітили на відео зі свята, яке гості викладали в соцмережі, людину, схожу на депутата ОПЗЖ, скандального столичного забудовника Вадима Столара.

 

Столар
СтоларСхеми: корупція в деталях

 

Гостей на весіллі розважали Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, Макс Барських, «Время и Стекло», Світлана Лобода і Вєрка Сердючка.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top