Connect with us

Український погляд

Слуга народу, ОПЗЖ та Батьківщина об’єдналися для боротьби проти партії Порошенка

Без рубрики

Слуга народу, ОПЗЖ та Батьківщина об’єдналися для боротьби проти партії Порошенка

ОПЗЖ, «Батьківщина» та Слуги Зеленського сформували більшість в Київській облраді. Здивовані й обурені? Не можете уявити, як таке сталося? Адже на перше місце за результатами виборів вийшла Європейська Солідарність…

На перше то вийшла, але більшості не отримала, бо наш середньостатистичний виборець — як та бабка в співомовці Руданського, одну свічку Богу, а другу чорту ставить. Вас же попереджали, що «Батьківщина» — проросійська продажна партія? Дали трохи голосів їй, трохи слугам, трохи ОППІ-за-ЖОППІ уділили. От і злилися злодії й колаборанти в єдиному екстазі. Це ж можна було прогнозувати. Невже ж мало було відверто запозичених із лексикону рашистських ватників висловлювань їхніх активістів та місцевого фюрера Бондарєва? Вони ж і не крилися. А виборця це цілком влаштовувало. От і маєте тепер «ідєали Майдана» на ватний манер. Їжте.

Ще пару днів тому, коли зірвалася перша спроба проголосувати з наскоку (тоді членам трьох ватних фракцій спеціально видали ручки трьох різних кольорів, щоб перевірити партійну дисципліну), ці фракції організували сепаратне засідання, про яке не повідомили інші фракції. Там усе й утрясли та нарешті відважилися публічно сповістити про ватний антиукраїнський союз.

Коротко про цього Олександра Склярова, якого підтримали ці три антиукраїнські фракції на голову обласної ради. Він на даний час є першим заступником голови Київської ОДА. Представник політсили Зеленського, але в ході виборчої кампанії та й ще до неї виявляв особливу близькість до О.Дубінського, який очолював штаб слуг в області й своєю присутністю спростовував міф про «розрив стосунків» між Зеленським та Коломойським (це вони про людське око та для американців ніби трохи погавкалися). Скляров — луганчанин, давній бюрократ, біржовик та банкір. має шлейф фінансових скандалів. Очолював аферистичну Українську аграрну біржу, яка добряче обдерла селян і гарно на них нажилася.

Як заступник голови правління банку «Україна» не міг не спричинитися до його катастрофи. Тоді мільйони вкладників втратили свої заощадження й обігові кошти. Ще попрацював на аналогічній посаді в банку «Київ-Приват», який пізніше викупив Тигіпко.

Далі трохи змінив специфіку діяльності — з 1999 по 2004 рік працював у керівництві компанії UMC. А потім раптом звідти перескочив до регулятора, який і мав контролювати його колишню фірму й інших операторів — став членом Національної комісії з питань регулювання зв’язку України . А далі Скляров переходить під крило російського великого бізнесу. Із 2010 до 2013 року він працював у ПАТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» на посаді голови Ради Директорів, голови правління та радника секретаря Наглядової Ради. Ця структура перебуває у власності Московської Біржі ММВБ-РТС (РФ). Не зважаючи на 7 років війни, Скляров залишається одним із акціонерів біржі й не декларує прагнення продати свою частку в підприємстві російського капіталу. А як про «Ліпяцкую фабріку» гниди верещали!

З 2014 до початку 2020 року був членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Звідти його Зеленський перевів до Київської ОДА на посаду першого заступника голови. Уже недавно на цій посаді він встиг стати фігурантом скандалу, коли спробував фальсифікувати узгоджений документ про зміни обласного бюджету у зв’язку з епідемією Ковід (дуже хороший кадр, якраз для Зеленського!)

Отака кадра має всі шанси стати головою київської обласної ради. І подібні ганебні змови зараз активно стимулюються по всій Україні. Після ротації в ОпУ Трофімова на Тимошенка, останній кинувся «стимулювати» партії, які пройшли в місцеві ради, щоб вони об’єднувалися хоч із самим Путіним, тільки не з ЄС. На Київщині зараз маємо яскраву ілюстрацію цього.

Тарас Чорновіл

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top