Connect with us

Український погляд

СБУ спіймала на хабарі у 80 тисяч новообраного від «Слуги народу» очільника ОТГ

Без рубрики

СБУ спіймала на хабарі у 80 тисяч новообраного від «Слуги народу» очільника ОТГ

У вівторок, 10 листопада, стало відомо про викриття ще одного високопоставленого корупціонера, який попався на хабарі. Голова Закарпатської обласної держадміністрації Олексій Петров повідомив, що правоохоронці затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі в сумі 80 тисяч гривень.

Про це Петров повідомив 10 листопада в Facebook. Відомо, що Михайло Попелич був кандидатом на місцевих виборах від Партії «Слуга народу».

«Неодноразово говорив раніше, і повторю ще раз — для мене не існує «своїх» або «чужих». Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від «Слуги народу», проте партійна приналежність не дає імунітету нікому, і особливо, коли мова йде про хабарі, «відкати» і розкрадання бюджету. Захищати в судах, за таких обставин, я вас не буду. Навпаки — закликаю правоохоронців з усією суворістю і професіоналізмом поставитися до розслідування подібних справ», — заявив Петров, додавши, що політика — це не бізнес.

В Офісі президента також відреагували на дану подію. Так, пресслужба ОП у своєму повідомленні зазначила, що за нинішньої влади індульгенції від переслідувань за корупцію та інші злочини не буде, незалежно від того, до якої політсили належить корупціонер.

«Звичку хабарників і авантюристів перефарбовуватися і підлаштовуватися під кожну нову владу потрібно жорстко викорінювати. Також залишилися позаду часи, коли влада давала вказівки правоохоронцям шукати будь-які зачіпки для переслідування виключно опозиції. Всі повинні бути рівними перед законом», — повідомили в офісі президента.

Також у Зеленського підкреслили, що очікують справедливого вироку від правоохоронних органів. «Покарання за корупцію має стати більш жорстким і невідворотним», — йдеться в повідомленні пресслужби ОП.

Своєю чергою, в СБУ розповіли, що Попелич вимагав «відкат», за виконання ремонту доріг. Повідомляється, що, чиновник вимагав гроші від переможця тендеру на проведення ремонту місцевих доріг. Розмір хабаря становив 10% від суми вже укладеного з підрядником договору.

Згідно з інформацією СБУ, новообраний голова Воловецької ОТГ погрожував підприємцю не підписувати акти виконаних робіт. Для передачі «відкату» чиновник залучив свого знайомого як посередника. У результаті затримані були обидва зловмисники під час отримання всієї суми неправомірної вигоди.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top