Під час кривавого Майдану нинішня влада жартувала над постраждалими, — Порошенко

Під час кривавих подій на Майдані 2013-2014 років представники чинної влади сміялись над постраждалими зі сцени “95 кварталу”.

Про це під час вшанування Героїв Небесної Сотні у Львові нагадав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

“Моя мета, і мета всієї нашої команди – привести Україну до членства в ЄС і НАТО. І ніякі відосики, ніякі обшуки, кримінальні справи та знущання з членів родин Небесної Сотні не зупинять наш рух”, – запевнив п’ятий президент України.

Порошенко також нагадав, що під час Революції Гідності 2013-2014 років представники чинної влади сміялись над постраждалими зі сцени “95 кварталу”.

“Наша чинна псевдовлада є ментально іншою. Вони прийшли до свого розуміння Революції Гідності зі сценки “95 кварталу”. І коли на Майдані вбивали людей, вони жартували з того, що добре було б одягти постраждалих у вовну, а поліції видати ебонітові палички, якими б вони виробляли електроенергію. Так само вони шуткували над нашим суверенітетом і нашою державою. І дуже добре, що зараз народ прозріває і повертається до справжніх цінностей”, – сказав лідер “Європейської Солідарності”.

Детальніше дивіться у відео:

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *