Під кінець року «слуги Зе» вирішили ще раз плюнути в обличчя країні через українську мову

Під кінець року слуги Зеленського вирішили ще раз плюнути в обличчя всій країні та потоптатися по єдиній державній мові.

Одіозні депутати від СН, а це Бужанський, Дубінський, Качура, Брагар, Гетьманцев, Шевченко та інші, зареєстрували законопроект #4528 про знищення Закону про мову. Чергове знищення. Попередні ледве відбили.

Мова йде про те, що слуг відомо кого, дуже турбує обов‘язкове обслуговування українського з 16 січня 2021 року. Зважаючи на істерику на всіх прокремлівських телепомийках, мова буде йти про скорочення або скасування цієї норми.

Слуг Зеленського аж коробить від Закону про мову. Аналогічно як коробить всіх промосковських ЗМІ разом з депутатами від ОПЗЖ Медведчука. Вони готові місяць за місяцем йти проти мовного закону та топтатися по Україні. Саме цих людей привів до влади особисто Зеленський, який і має нести за них відповідальність.

Відчуваю, що нас чекає ще один етап боротьби за мову, адже вся ця промосковська шобла не заспокоїться поки українська не буде знищена в Україні.

Андрій Смолій

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *