Під Києвом фабрика іграшок робила новорічні прикраси для армії Путіна

У Київській області Клавдіївська фабрика ялинкових іграшок робила новорічні прикраси для армії Росії.

Відео з підприємства в Facebook опублікував Сергій Савченко. На записі показано, як одна з працівниць фабрики розписує ялинкові кулі, де нанесено символіку російської армії.

Пізніше виконувач обов’язків голови правління Павло Гукасов у соцмережі визнав, що фабрика поставляє свою продукцію в Росію.

«У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів», – йдеться у повідомленні.

Гукасов поскаржився, що через економічну кризу та карантин знизився потік екскурсій, що поставило питання про подальше існування фабрики.

«Тому розвиток нових проєктів зайняв основний ресурс мого часу і всі замовлення від російської сторони йшли безпосередньо без моєї уваги. Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва цього замовлення. Наразі тираж ліквідовано», – написав він.

Гукасов пообіцяв, що надалі всі замовлення проходитимуть цензурний та етичний контроль.

Фабрика під Києвом зробила прикраси з написом "армія Росії": деталі скандалу
Фабрика під Києвом зробила прикраси з написом "армія Росії": деталі скандалу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *