Connect with us

Український погляд

Підприємства оборонного комплексу України під час війни можуть закрити

Без рубрики

Підприємства оборонного комплексу України під час війни можуть закрити

ДАХК «Артем», який є одним з ключових виробників ракетного озброєння в Україні, з першого кварталу 2021 року скорочує свій робочий тиждень до 1 дня‼️

Підприємство бере участь у серійному виробництві високоточних систем «Вільха» та «Нептун».

Керівник ДАХК «Артем» повідомив, що виробничі потужності підприємства не мають завантаження через відсутність контрактів по Державному оборонному замовленню (ДОЗ).

Підприємство зараз вже освоїло виробництво та готове виробляти та здійснювати поставки до війська України такі необхідні зараз снаряди 152-мм, снаряд ОФ29 та РС-80. Наразі, роботу виробництва підтримують виключно виконання іноземних замовлень.

⚠️З початку наступного року 1200 осіб будуть виходити на роботу 1 день на тиждень. Працювати повний тиждень для виконання наявних експортних контрактів, залишаться не більше ніж 500-600 фахівців‼️

Враховуючи складну ситуацію з контрактами ДОЗ, значні витрати на електроенергію та теплоносії, а також загрозу повного локдауну, керівництво підприємства змушене піти на такий важкий крок.

В свою чергу, Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Хомчак повідомив, що ракети «Вільха» зараз на війні не застосовуються. При складанні Державного оборонного замовлення та визначення пріоритетних видів озброєння, деякі зразки, у тому числі і «Вільха», туди не були включені.

🔥 Також, Хомчак зауважив, що Генштаб не зобов’язаний виступати спонсором вітчизняного ОПК та підтримувати українські оборонні підприємства.

Пане Зеленський, саме так Ви зібрались виграти війну⁉️

ЗеФакти

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top