Connect with us

Український погляд

Психолог про звернення Зеленського: «Його жбурляє від презирства»

Без рубрики

Психолог про звернення Зеленського: «Його жбурляє від презирства»

Президент України Володимир Зеленський відчуває свою слабкість і вразливість, через що іноді його поведінка виглядає дивною.

Про це в суботу, 5 грудня, на своїй сторінці у Facebook написала політична психологиня Світлана Чуніхіна, передають Патріоти України.

Свою оцінку фахівець дала, виходячи з аналізу відеозвернення президента, оприлюдненого напередодні. Зокрема, психологиня зазначила, що в цьому відео Зеленського «жбурляє від презирства до підлещування і назад». Так, він почав промову порівнянням ЗМІ з бабусями на лавці, чим «образив і тих, і інших», а потім став говорити про щастя в безпосередньому спілкуванні з народом.

Також вона звернула увагу на те, що президент почав критикувати парламент, пожартувавши про Раду, що втратила голову (у зв’язку з хворобою спікера), після чого перейшов до подяки народним депутатам.

З усього цього випливає один висновок, вважає Чуніхіна: «Президент відчуває, що він вразливий, що його оточують вороги, яких чи то мочити треба (сарказм – це агресія), чи то догоджати з останніх сил, щоб змінили гнів на милість. Це означає , що Зеленський слабкий і йому нема на що спертися».

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top