Проросійська Вітренко просить призначити її сина віце-прем’єром та закликає до союзу з РФ

Мати Юрія Вітренка Наталія Вітренко — лідер «Прогресивної соціалістичної партії України» (ПСПУ), а також народний депутат України II і III скликань, — вважає, що Україні для початку економічного і соціального зростання необхідно об’єднатися з Росією і колишніми республіками СРСР, а керувати урядом країни при такому об’єднанні повинен її син.

Про це вона заявила у відеоролику, які опублікувала на своєму каналі в YouTube.

«Я дуже хочу, щоб був новий союз, новий Євразійський союз. Щоб Україна, Білорусь, Молдова, Казахстан, Росія та інші республіки колишнього Радянського союзу. Щоб ми отримали найпотужніше об’єднання. Перспективне, зростаюче. І тоді для України буде світанок«, — сказала вона.

При цьому Вітренко заявила, що для створення умов нормального життя і розквіту країни треба приймати розроблені нею закони, націоналізувати економіку і переходити до моделі дорогої робочої сили.

«На моє глибоке переконання, що знання, професіоналізм і висока відповідальність за доручену справу мого сина, Юрія Юрійовича Вітренка, стануть в пригоді нашій країні і він буде успішним чи міністром енергетики, то чи прем’єр-міністром уряду України«, — зазначила Вітренко.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *