Connect with us

Український погляд

Потужні результати ЄС — результат прагнення українців до європейського майбутнього

Без рубрики

Потужні результати ЄС — результат прагнення українців до європейського майбутнього

Досить сильні результати “партії “Європейська Солідарність” у багатьох областях свідчить про наявність багатьох людей, які зрозуміли і показали своє прагнення до європейського майбутнього.

Про це сказав в ефірі “Прямого” сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Я бачу, що досить сильні результати по дуже багатьом областям. І це не може не радувати. Тому що особливо південь і схід порадували саме тією кількістю людей, які зрозуміли і показали своє прагнення до європейського майбутнього. Насправді Україна все ж таки, як ми бачимо, неоднорідна. І зараз дуже велику кількість голосів отримують місцеві проєкти.

І саме завдяки тому, що реформа децентралізації, яку розпочала “Європейська Солідарність”, команда, яка є кістяком “ЄС”, – вона дала дуже багатьом мерам і дуже багатьом місцевим політичним проєктам можливість зараз отримувати перші місця”, – сказав Ар’єв.

Він зауважив, що ріст “Європейської солідарності” помічається у порівнянні з 2019 роком достатньо відчутно.

“У людей є запит на проєвропейську професійну політичну силу. І це зумовлює те, що ми після тонн бруду і брехні, які виливалися особисто на Порошенка і на нашу політичну силу, починаємо пробиватися через всю цю полову. І люди починають поволі розуміти, що саме відбувається, і давати вже оцінку. Для того, щоб пройти цей момент, потрібно багато часу. Але рік показав, що прорив уже дійсно відбувся”, – додав Ар’єв.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top