Connect with us

Український погляд

Потап, який виступав у Росії, похизувався, що «їздив до АТО»

Без рубрики

Потап, який виступав у Росії, похизувався, що «їздив до АТО»

Український репер та продюсер Потап, який днями прокоментував свій дует з російською співачкою Ольгою Бузовою, продовжує спілкуватися з хейтерами.

На своїй сторінці в Instagram Потап розмістив скріншоти з відповідями на зауваження юзерів під його постом.  Продюсер поділився, що йому дуже «подобаються» коментатори з інших країн, які розповідають йому, з ким артисту варто тут співати:

Мені подобаються наші з Чикаго, чи з Варшави, які сидять там, гроші заробляють, по суті, в інших країнах, але пишуть, з ким мені тут співати, тому що я їм не такий українець, я дуже незручний антигерой. Я не дурний, люблю Україну, працюю на Батьківщині, створюю експорт вітчизняного продукту
зауважив Потап.

Репер додав, що у його фірмі працює більше 100 осіб, у людей є робота і можливість годувати свої сім’ї. Також Потап зізнався, що не раз бував в АТО, просто не кричав про це.

У мене працюють більше 100 осіб. Це сто українських родин, ми займаємося благодійністю і допомагаємо нашим хлопцям. До речі, про АТО, я там бував і не раз. Запитайте у хлопців, сказав Потап.

Разом з тим Потап заговорив і про сумну статистику, що багато українців слухають російську музику, особливо це стосується західних регіонів.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top