Connect with us

Український погляд

Порошенко: «Росія не вміє жити у мирі із сусідами, їй потрібна війна»

Без рубрики

Порошенко: «Росія не вміє жити у мирі із сусідами, їй потрібна війна»

Жодна пандемія не послаблює російські загарбницькі апетити.

Таку думку висловив п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу на Київському безпековому форумі.

«Кремль не вміє жити в мирі зі своїми сусідами. Кремлю обов’язково потрібна війна. Там, де є Росія, – чекай на біду. Фактор Росії посилює загрозливу тенденцію про послаблення ролі міжнародних організацій у врегулюванні конфліктів. На жаль, це спонукає зацікавлені сторони до самостійного вирішення проблем силовими методами. Ось так розпалюються локальні війни: Сирія, Лівія, Нагірний Карабах», – заявив Петро Порошенко.

Також лідер «Європейської солідарності» наголосив, що наразі дуже гостро стоїть питання про переоцінку безпекових організацій і значного посилення їхнього інструментарію для зміцнення міжнародної безпеки.

«Творити мир – це як будувати величний собор. Його не зробити в магічну мить і навіть за десятиліття. Потрібні цілі покоління вправного архітектора і об’єднана праця багатьох. За роки мого президенства, всією командою, нам вдалося створити спільний міцний фундамент для величного собору миру в Україні. Миру на засадах нашої мови, нашої віри і модернової української армії», – сказав Петро Порошенко.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top