Connect with us

Український погляд

Порошенко розмазав Зеленського: «Ви підписали вирок собі та своїй системі»

Без рубрики

Порошенко розмазав Зеленського: «Ви підписали вирок собі та своїй системі»

П’ятий президент України Петро Порошенко жорстко прокоментував винесення обвинувального акту слідчими Державного бюро розслідувань народній депутатці VIII скликання та активістці Революції Гідності Тетяні Чорновол.

Трансляцію вів “Прямий”.

“Ви сподівалися Тетяну залякати. Ви відкрили “скриньку Пандори” пред’явленням цього звинувачення. Бо до цього ви відпустили в Росію беркутівців, на чиїх руках кров Небесної Сотні. Їх ви відпустили до Росії. Потім Ви відпустили до Росії Цемаха, на руках якого кров безневинних жертв рейсу МН-17. Потім Ви відпустили до Росії “вагнерівців”, – сказав Порошенко, звертаючись до чинного президента України Володимира Зеленського.

Він зауважив, що з ризиком для життя українські розвідники зібрали їх всіх “вагнерівців”, все це кодло, яке вбивало українців, і мали затримати їх на території України.

“Ви злили інформацію, вчинивши державну зраду, відпустили їх до Росії. А зараз Ви перешкоджаєте створенню тимчасової слідчої комісії по держзраді у Верховній Раді. Ви не притягнули до відповідальності жодного “правоохоронця”, причетного до вбивств на Майдані. Ви намагаєтесь руками Татарова, Бабікова і Смирнова зараз “відмазати” навіть Януковича. І Ви намагаєтесь зараз зробити з Тетяни єдину людину, яка винна в Революції Гідності.

Він наголосив, що в історії України за участь в Революції Гідності в тій ролі, яку зіграла Тетяна Чорновол, будуть давати ордени.

“І сьогодні цим псевдообвинувачувальним вироком Ви винесли вирок Державному бюро розслідувань. Слідчі, які це підписали, будуть за це відповідати. Це я вам обіцяю. Ви будете відповідати не лише в Україні, а й перед усім світом. Ви цим підписали вирок собі, своїй системі. Володимире Олександровичу, це і Ваш вирок”, – завершив Порошенко.

Народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Андрій Парубій заявив, що каральна система, яку вибудував президент України Володимир Зеленський, має бути знищена.

Голова Верховної Ради та виконувач обов’язків президента у 2014 році, секретар РНБО (2015-2019) Олександр Турчинов заявив, що звинувачення народної депутатки VIII скликання Тетяни Чорновол у вбивстві – це звинувачення всім майданівцям і захисникам України.

Нагадаємо, що у вівторок, 15 грудня, у Державному бюро розслідувань України народній депутатці VIII скликання Тетяні Чорновол вручили акт обвинувачення за активну участь в Революції Гідності.

Раніше Державне бюро розслідувань викликало на допит екснардепку Тетяну Чорновол.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top