Порошенко побажав Зеленському одужання і нагадав про вкрадені 40 мільярдів

Петро Порошенко побажав Володимиру Зеленському швидко одужати від коронавірусу. Перебуваючи у Львові, він також закликав владу повернути у коронавірусний фонд 40 мільярдів гривень, які були втрачені не за призначенням, і забезпечити фінансову допомогу українцям у випадку оголошення локдауну.

“Попри політичну боротьбу і безліч питань до влади, яка провалила оборону країни від пандемії, я по-людськи бажаю Володимиру Олександровичу якнайшвидшого одужання. Я на собі знаю, що таке важко перехворіти ковідом. І дуже сподіваюся, що його молодий 42-річний організм легко впорається з інфекцією. Я щиро цього прагну”, – зазначив п’ятий Президент України.

Порошенко зауважив, що влада говорить про запровадження так званого “локдауну вихідного дня”, але забуває говорити про гроші.

“Люди мають їсти, платити за квартири – люди мають видатки. Рішення мають бути дуже прості: повернути вилучені з коронавірусного фонду 40 мільярдів”, – зазначає Порошенко.

“Кошти з фонду мають витрачатися не на дороги чи поліцію, а на захист лікарів, підтримку громадян і на медичне оснащення”, – наголошує лідер “Європейської Солідарності”.

“Закупити і обладнати кисневими станціями, кисневими концентраторами кожне ліжко, забезпечити засобами захисту кожного лікаря, вчителя, вихователя”, – наголошує п’ятий Президент.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *