Connect with us

Український погляд

Порошенко: «Мир з РФ неможливий, ми повинні відійти від російського зашморгу»

Без рубрики

Порошенко: «Мир з РФ неможливий, ми повинні відійти від російського зашморгу»

Мир з імперською Росією неможливий. Про це заявив лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко на київському безпековому форумі.

П’ятий президент обурився з приводу зменшення чисельності та фінансування української армії.

«Я дуже сподіваюся, що ті «слуги», які були на Донбасі почули, що про це думають наші бійці. Вони так і не зрозуміли, що мир з Росією неможливий. В таких умовах ми повинні відійти від російського зашморгу на відстань поколінь. Коли ми збережемо і зміцнимо наш власний український імунітет. Імунітет української ідентичності, який надзвичайно важливий. Боронь Боже, у процесі побудові храму нашої незалежності іти на уклін до російського шовінізму – бо знову втратимо себе. Не зможемо вирватись з тисячолітньої спіралі московського поневолення», – вважає Петро Порошенко.

Також, лідер «ЄС» вважає, що «зелена» влада послаблює український імунітет.

«Нам намагаються дати солодкі цукерки замість гірких, але ефективних пігулок. Нам кажуть, що страшний не російський гібридний вірус, вірус агресії. А заважають одужанню чверть українського тіла. Кажуть, що ворог не в Кремлі. Кажуть, що всі біди не від імперської Росії, з якою треба дружити, а МВФ і ЄС забагато вимагають від України. З риторики влади зникли Росія-агресор і посилення санкцій», – переконаний п’ятий президент.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top