Connect with us

Український погляд

Політолог: «Капітулянти разом із Зеленським наближають смерть України»

Без рубрики

Політолог: «Капітулянти разом із Зеленським наближають смерть України»

Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарій по Донбасу. Однак Леонід Кучма зірвав цей план, не підписавши документ з так званою формулою Штайнмаєра.

Про це в коментарі заявив політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України 28 вересня 2019 року.

«Цілі Москви не змінилися — це підпорядкування всієї України. Інструментом для цього є путінська інтерпретація Мінських угод. Москва вимагає, щоб всю цю бандитську структуру, яку окупанти створили на території так званої Лугандонії, Україна визнала з точки зору свого законодавства, тобто легалізувала повністю їх дії, нічого не змінюючи, зі збереженням військових структур, які будуть називатися так званою народною міліцією. І головне, щоб ця велика територія стала військовим плацдармом агресора для подальшого поширення в Україні», — вважає політолог.

За його словами, прийняття Мінських угод — це політичне самогубство України. Політолог попередив, що перший крок до нього — підписання так званої формули Штайнмаєра. «Там з чого ж все починається? На Донбасі проводяться вибори. А які там можуть бути вибори?

Такі ж вибори, як недавно в Москві проводилися — ті ж самі Пушилін Денис Володимирович і Пасічники будуть призначені, після чого Україна вже на наступний день зіткнеться з ними не як з бандитами, а як з легітимними політичними діячами», — зазначив Піонтковський.

Експерт додав, що в оточенні Зеленського є люди, які налаштовані на капітуляцію — це глава ОПУ Андрій Богдан і олігарх Ігор Коломойський. «Загалом, практично були віддані інструкції українській делегації — на цьому документі стояла віза [радника Зеленського Андрія] Єрмака.

Але другий президент України Леонід Кучма зробив дуже важливий крок — він відмовився підписати цей документ. І опір цій капитулянтській лінії буде настільки великий, що до цього кроку більше не повернуться. Але Москві це дуже не сподобається», — додав він.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Блоги

To Top